Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2017/18

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2017/18 - 1. Liga - Kolejka 19

(2018-02-25)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Nowrotek1. Nowrotek (Drim Tim)29,00
2. Bubel (Demons)27,00
3. Grzegorzewski (Drim Tim)25,00
4. Kuczera (Gwiezdno Flota)25,00
5. Adamczyk (Demons)24,00
6. Kampa (Drim Tim)23,00
7. Zemrzycki (Wściekłe Psy)23,00
8. Bastek (Green Peas)22,00
9. Tartas (Budsar)22,00
10. Krupa (Gwiezdno Flota)20,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Kuczera (Gwiezdno Flota)26,00
2. Nowrotek (Drim Tim)24,00
3. Adamczyk (Demons)22,00
4. Lewicki (Demons)19,00
5. Łokociejewski (Budsar)19,00
6. Kurek (Atomic)18,00
7. Kampa (Drim Tim)17,00
8. Chamera (Green Peas)16,00
9. Szmal (Atomic)16,00
10. Gembus (Wściekłe Psy)15,00

Czas gry

#ZawodnikŚrednia
Chamera1. Chamera (Green Peas)40,00
2. Doktorczyk (Atomic)40,00
3. Gąciarz (Atomic)40,00
4. Gembus (Wściekłe Psy)40,00
5. Kuczera (Gwiezdno Flota)40,00
6. Kurek (Atomic)40,00
7. Pietryga (TG Power)40,00
8. Pycia (Dobermany)40,00
9. Rojek (Dobermany)40,00
10. Swoboda (Gwiezdno Flota)40,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Bubel (Demons)22,00
2. Grzegorzewski (Drim Tim)14,00
3. Palicki (Green Peas)14,00
4. Bastek (Green Peas)12,00
5. Kamiński (Rybnik Team)12,00
6. Kampa (TG Power)12,00
7. Pycia (Dobermany)12,00
8. Tartas (Budsar)12,00
9. Sazanów (Budsar)11,00
10. Gajdziński (Wielka Kiść )10,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Lato1. Lato (Gwiezdno Flota)8,00
2. Pietryga (TG Power)7,00
3. Rojek (Dobermany)7,00
4. Wesołowski (Wielka Kiść )7,00
5. Zarychta (Wściekłe Psy)7,00
6. Sergiel (Jaworzno)6,00
7. Kafarski (Demons)5,00
8. Kampa (Drim Tim)5,00
9. Kucharczyk (Drim Tim)5,00
10. Tartas (Budsar)5,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Kuczera (Gwiezdno Flota)7,00
2. Kafarski (Demons)4,00
3. Rojek (Dobermany)4,00
4. Białdyga (Gwiezdno Flota)3,00
5. Krupa (Gwiezdno Flota)3,00
6. Lato (Gwiezdno Flota)3,00
7. Sazanów (Budsar)3,00
8. Suchan (Dobermany)3,00
9. Szmal (Atomic)3,00
10. Tartas (Budsar)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Palicki1. Palicki (Green Peas)4,00
2. Bywalec (Drim Tim)2,00
3. Doktorczyk (Atomic)2,00
4. Kampa (TG Power)2,00
5. Winkler (Jaworzno)2,00
6. Adamczyk (Demons)1,00
7. Bartecki (Green Peas)1,00
8. Gajdziński (Wielka Kiść )1,00
9. Gembus (Wściekłe Psy)1,00
10. Kornecki (Drim Tim)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Białkowski (Dobermany)6,00
2. Kuczera (Gwiezdno Flota)6,00
3. Sazanów (Budsar)6,00
4. Pietryga (TG Power)5,00
5. Wesołowski (Wielka Kiść )5,00
6. Pokorski (Dobermany)4,00
7. Prokurat (Jaworzno)4,00
8. Sergiel (Jaworzno)4,00
9. Bartecki (Green Peas)3,00
10. Białdyga (Gwiezdno Flota)3,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Nowrotek1. Nowrotek (Drim Tim)90,9%
2. Kampa (Drim Tim)77,8%
3. Adamczyk (Demons)60,0%
4. Kucharczyk (Drim Tim)60,0%
5. Zemrzycki (Wściekłe Psy)60,0%
6. Kuczera (Gwiezdno Flota)58,3%
7. Lewicki (Demons)58,3%
8. Leorman (Budsar)57,1%
9. Rydel (Jaworzno)57,1%
10. Sergiel (Jaworzno)57,1%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Adamczyk (Demons)66,7%
2. Kuczera (Gwiezdno Flota)63,6%
3. Łokociejewski (Budsar)50,0%
4. Doktorczyk (Atomic)40,0%
5. Kozieł (Rybnik Team)40,0%
6. Lewicki (Demons)40,0%
7. Palicki (Green Peas)40,0%
8. Rojek (Dobermany)40,0%
9. Gąciarz (Atomic)33,3%
10. Pycia (Dobermany)33,3%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Kuczera (Gwiezdno Flota)100,0%
2. Kampa (TG Power)83,3%
3. Polnik (Rybnik Team)83,3%
4. Gembus (Wściekłe Psy)80,0%
5. Kupczak (Rybnik Team)75,0%
6. Kamiński (Rybnik Team)66,7%
7. Krupa (Gwiezdno Flota)66,7%
8. Kurek (Atomic)66,7%
9. Hirsz (Drim Tim)60,0%
10. Kałuża (Wściekłe Psy)60,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Polnik (Rybnik Team)1,00
2. Przybyła (Gwiezdno Flota)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Romus76:72Longmanwięcej»
(13-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
2. Liga - Finał:
Płomień47:48Monstarswięcej»
(13-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota55:81Rybnik Teamwięcej»
(12-05-2018 14:30)
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Longman40:52Romuswięcej»
(12-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons73:85Drim Timwięcej»
(12-05-2018 16:00)
Spotkania 1
2. Liga - Finał:
Monstars55:80Płomieńwięcej»
(12-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Rybnik Team72:69Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2018 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim61:58Demonswięcej»
(22-04-2018 16:00)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)