Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2017/18 - 1. Liga - Kolejka 19

(2018-02-25)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Nowrotek1. Nowrotek (Drim Tim)29,00
2. Bubel (Demons)27,00
3. Grzegorzewski (Drim Tim)25,00
4. Kuczera (Gwiezdno Flota)25,00
5. Adamczyk (Demons)24,00
6. Kampa (Romus)23,00
7. Zemrzycki (Be Perfect)23,00
8. Bastek (Green Peas)22,00
9. Tartas (Budsar)22,00
10. Krupa (Gwiezdno Flota)20,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Kuczera1. Kuczera (Gwiezdno Flota)26,00
2. Nowrotek (Drim Tim)24,00
3. Adamczyk (Demons)22,00
4. Lewicki (Demons)19,00
5. Kurek (Atomic)18,00
6. Kampa (Romus)17,00
7. Chamera (Green Peas)16,00
8. Szmal (Atomic)16,00
9. Gembus (Be Perfect)15,00
10. Kampa (Demons)15,00

Czas gry

#ZawodnikŚrednia
Chamera1. Chamera (Green Peas)40,00
2. Doktorczyk (Atomic)40,00
3. Gąciarz (Atomic)40,00
4. Gembus (Be Perfect)40,00
5. Kuczera (Gwiezdno Flota)40,00
6. Kurek (Atomic)40,00
7. Pietryga (TG Power)40,00
8. Pycia (Dobermany)40,00
9. Swoboda (Gwiezdno Flota)40,00
10. Szmal (Atomic)40,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Bubel1. Bubel (Demons)22,00
2. Grzegorzewski (Drim Tim)14,00
3. Palicki (Green Peas)14,00
4. Bastek (Green Peas)12,00
5. Kamiński (Rybnik Team)12,00
6. Kampa (Demons)12,00
7. Pycia (Dobermany)12,00
8. Tartas (Budsar)12,00
9. Sazanów (Budsar)11,00
10. Gajdziński (Wielka Kiść )10,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Lato1. Lato (Gwiezdno Flota)8,00
2. Pietryga (TG Power)7,00
3. Wesołowski (Budsar)7,00
4. Zarychta (Be Perfect)7,00
5. Sergiel (Jaworzno)6,00
6. Kafarski (Demons)5,00
7. Kampa (Romus)5,00
8. Kucharczyk (Drim Tim)5,00
9. Tartas (Budsar)5,00
10. Bartecki (Green Peas)4,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Kuczera1. Kuczera (Gwiezdno Flota)7,00
2. Kafarski (Demons)4,00
3. Białdyga (Gwiezdno Flota)3,00
4. Krupa (Gwiezdno Flota)3,00
5. Lato (Gwiezdno Flota)3,00
6. Sazanów (Budsar)3,00
7. Suchan (Dobermany)3,00
8. Szmal (Atomic)3,00
9. Tartas (Budsar)3,00
10. Bastek (Green Peas)2,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Palicki1. Palicki (Green Peas)4,00
2. Bywalec (Drim Tim)2,00
3. Doktorczyk (Atomic)2,00
4. Kampa (Demons)2,00
5. Winkler (Jaworzno)2,00
6. Adamczyk (Demons)1,00
7. Bartecki (Green Peas)1,00
8. Gajdziński (Wielka Kiść )1,00
9. Gembus (Be Perfect)1,00
10. Kornecki (Gwiezdno Flota)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Kuczera1. Kuczera (Gwiezdno Flota)6,00
2. Sazanów (Budsar)6,00
3. Pietryga (TG Power)5,00
4. Wesołowski (Budsar)5,00
5. Pokorski (Dobermany)4,00
6. Prokurat (Jaworzno)4,00
7. Sergiel (Jaworzno)4,00
8. Bartecki (Green Peas)3,00
9. Białdyga (Gwiezdno Flota)3,00
10. Bubel (Demons)3,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Nowrotek1. Nowrotek (Drim Tim)90,9%
2. Kampa (Romus)77,8%
3. Adamczyk (Demons)60,0%
4. Kucharczyk (Drim Tim)60,0%
5. Zemrzycki (Be Perfect)60,0%
6. Kuczera (Gwiezdno Flota)58,3%
7. Lewicki (Demons)58,3%
8. Sergiel (Jaworzno)57,1%
9. Krupa (Gwiezdno Flota)55,6%
10. Bastek (Green Peas)54,6%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Adamczyk (Demons)66,7%
2. Kuczera (Gwiezdno Flota)63,6%
3. Doktorczyk (Atomic)40,0%
4. Lewicki (Demons)40,0%
5. Palicki (Green Peas)40,0%
6. Gąciarz (Atomic)33,3%
7. Pycia (Dobermany)33,3%
8. Rduch (Rybnik Team)28,6%
9. Chamera (Green Peas)25,0%
10. Janik (Wielka Kiść )20,0%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kuczera1. Kuczera (Gwiezdno Flota)100,0%
2. Kampa (Demons)83,3%
3. Polnik (Rybnik Team)83,3%
4. Gembus (Be Perfect)80,0%
5. Kupczak (Rybnik Team)75,0%
6. Kamiński (Rybnik Team)66,7%
7. Krupa (Gwiezdno Flota)66,7%
8. Kurek (Atomic)66,7%
9. Hirsz (Drim Tim)60,0%
10. Kałuża (Be Perfect)60,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Polnik (Rybnik Team)1,00
2. Przybyła (Gwiezdno Flota)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 1
2. Liga:
Sor-Drew45:67Se Gramywięcej»
(16-09-2018 10:20)
RALK — 1. Liga
Kolejka 1
1. Liga:
Budsar52:38Dobermanywięcej»
(16-09-2018 19:00)
Drim Tim92:49Romuswięcej»
(16-09-2018 17:30)
Demons76:50Jaworznowięcej»
(16-09-2018 16:00)
Atomic0:20Gwiezdno Flotawięcej»
(16-09-2018 14:30)
Green Peas75:46Płomieńwięcej»
(16-09-2018 13:00)
Be Perfect60:72Rybnik Teamwięcej»
(16-09-2018 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 1
2. Liga:
ZGP58:67Hicawięcej»
(15-09-2018 13:00)
Killa Bees45:55Watahawięcej»
(15-09-2018 11:40)
Piaśniki57:52Energiczniwięcej»
(15-09-2018 10:20)
Wielka Kiść 54:51Olimpiawięcej»
(15-09-2018 9:00)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)