Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2017/18

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2017/18 - 1. Liga - Kolejka 18

(2018-02-18)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Kampa (TG Power)28,00
2. Gembus (W¶ciekłe Psy)24,00
3. Parkietny (TG Power)23,00
4. Pietryga (TG Power)23,00
5. Krupa (Gwiezdno Flota)22,00
6. Winkler (Jaworzno)22,00
7. Gołysz (Rybnik Team)21,00
8. Przybyła (Gwiezdno Flota)20,00
9. Kurek (Atomic)19,00
10. Pietryga (TG Power)19,00

Punkty

#Zawodnik¦rednia
Kurek1. Kurek (Atomic)28,00
2. Gembus (W¶ciekłe Psy)26,00
3. Gołysz (Rybnik Team)26,00
4. Kampa (TG Power)24,00
5. Przybyła (Gwiezdno Flota)22,00
6. Swoboda (Gwiezdno Flota)20,00
7. ¦wierkowicz (Budsar)20,00
8. Pietryga (TG Power)19,00
9. Reszkiewicz (Budsar)18,00
10. Winkler (Jaworzno)18,00

Czas gry

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Brańka (Jaworzno)40,00
2. G±ciarz (Atomic)40,00
3. Gembus (W¶ciekłe Psy)40,00
4. Gołysz (Rybnik Team)40,00
5. Kałuża (W¶ciekłe Psy)40,00
6. Kurek (Atomic)40,00
7. Malicki (Dobermany)40,00
8. Modrzyński (Gwiezdno Flota)40,00
9. Prokurat (Jaworzno)40,00
10. Przybecki (W¶ciekłe Psy)40,00

Zbiórki

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Krupa (Gwiezdno Flota)14,00
2. Kamiński (Rybnik Team)13,00
3. Kaptacz (Atomic)12,00
4. Przybyła (Gwiezdno Flota)11,00
5. Górka (Wielka Ki¶ć )10,00
6. Kampa (TG Power)10,00
7. Pietryga (TG Power)10,00
8. Rduch (Rybnik Team)9,00
9. Rojek (Dobermany)9,00
10. Szpala (Wielka Ki¶ć )9,00

Asysty

#Zawodnik¦rednia
Bartecki1. Bartecki (Green Peas)9,00
2. Sazanów (Budsar)8,00
3. Zieliński (TG Power)8,00
4. Chołuj (Rybnik Team)6,00
5. Pietryga (TG Power)6,00
6. Reszkiewicz (Budsar)6,00
7. Szmal (Atomic)6,00
8. Szymura (Rybnik Team)6,00
9. Wesołowski (Wielka Ki¶ć )6,00
10. Gembus (W¶ciekłe Psy)5,00

Przechwyty

#Zawodnik¦rednia
Bartecki1. Bartecki (Green Peas)5,00
2. Pietryga (TG Power)5,00
3. Lato (Gwiezdno Flota)4,00
4. Pietryga (TG Power)4,00
5. Rojek (Dobermany)4,00
6. Sazanów (Budsar)4,00
7. Bastek (Green Peas)3,00
8. Prokurat (Jaworzno)3,00
9. Szpala (Wielka Ki¶ć )3,00
10. Szymura (Rybnik Team)3,00

Bloki

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Kampa (TG Power)3,00
2. Bastek (Green Peas)2,00
3. Doktorczyk (Atomic)2,00
4. Kamiński (Rybnik Team)2,00
5. Kaptacz (Atomic)2,00
6. Krupa (Gwiezdno Flota)2,00
7. Sazanów (Budsar)2,00
8. Tartas (Budsar)2,00
9. Gembus (W¶ciekłe Psy)1,00
10. Górka (Wielka Ki¶ć )1,00

Straty

#Zawodnik¦rednia
Sazanów1. Sazanów (Budsar)8,00
2. Brzeziński (Atomic)6,00
3. Rojek (Dobermany)6,00
4. Bartecki (Green Peas)5,00
5. Kaptacz (Atomic)5,00
6. Szpala (Wielka Ki¶ć )5,00
7. ¦wierkowicz (Budsar)5,00
8. Brańka (Jaworzno)4,00
9. G±ciarz (Atomic)4,00
10. Górka (Wielka Ki¶ć )4,00

Skuteczno¶ć z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Parkietny1. Parkietny (TG Power)71,4%
2. Brańka (Jaworzno)66,7%
3. Winkler (Jaworzno)66,7%
4. Kampa (TG Power)62,5%
5. Rojek (Dobermany)58,3%
6. Chołuj (Rybnik Team)57,1%
7. G±ciarz (Atomic)57,1%
8. Kaptacz (Atomic)57,1%
9. Kałuża (W¶ciekłe Psy)55,6%
10. Ziaja (TG Power)55,6%

Skuteczno¶ć za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Rduch (Rybnik Team)60,0%
2. Gołysz (Rybnik Team)50,0%
3. Swoboda (Gwiezdno Flota)50,0%
4. Janik (Wielka Ki¶ć )42,9%
5. Urba¶ (Jaworzno)42,9%
6. Hiltawski (Green Peas)40,0%
7. Pietryga (TG Power)40,0%
8. Reszkiewicz (Budsar)40,0%
9. Szymura (Rybnik Team)37,5%
10. Wesołowski (Wielka Ki¶ć )33,3%

Skuteczno¶ć za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Malicki (Dobermany)83,3%
2. Kampa (TG Power)80,0%
3. Parkietny (TG Power)80,0%
4. Kurek (Atomic)77,8%
5. Sowa (Wielka Ki¶ć )66,7%
6. Przybyła (Gwiezdno Flota)63,6%
7. Gajdziński (Wielka Ki¶ć )57,1%
8. Zieliński (TG Power)50,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Zieliński (TG Power)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Romus76:72Longmanwięcej»
(13-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
2. Liga - Finał:
Płomień47:48Monstarswięcej»
(13-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota55:81Rybnik Teamwięcej»
(12-05-2018 14:30)
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Longman40:52Romuswięcej»
(12-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons73:85Drim Timwięcej»
(12-05-2018 16:00)
Spotkania 1
2. Liga - Finał:
Monstars55:80Płomieńwięcej»
(12-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Rybnik Team72:69Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2018 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim61:58Demonswięcej»
(22-04-2018 16:00)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)