Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2017/18

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2017/18 - 1. Liga - Kolejka 17

(2018-03-04)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Krupa (Gwiezdno Flota)31,00
2. Winkler (Jaworzno)27,00
3. Bubel (Demons)24,00
4. Kupczak (Rybnik Team)22,00
5. Lewicki (Demons)22,00
6. Szpala (Wielka Kiść )21,00
7. Swoboda (Gwiezdno Flota)19,00
8. Kucharczyk (Drim Tim)16,00
9. Prokurat (Jaworzno)16,00
10. Białkowski (Dobermany)15,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Kupczak (Rybnik Team)24,00
2. Krupa (Gwiezdno Flota)22,00
3. Winkler (Jaworzno)22,00
4. Kucharczyk (Drim Tim)19,00
5. Lewicki (Demons)19,00
6. Górka (Wielka Kiść )18,00
7. Szpala (Wielka Kiść )18,00
8. Gołysz (Rybnik Team)17,00
9. Bubel (Demons)15,00
10. Przybyła (Gwiezdno Flota)14,00

Czas gry

#ZawodnikŚrednia
Boczoń1. Boczoń (Wielka Kiść )40,00
2. Bubel (Demons)40,00
3. Górka (Wielka Kiść )40,00
4. Hiltawski (Green Peas)40,00
5. Hirsz (Drim Tim)40,00
6. Kamiński (Rybnik Team)40,00
7. Kampa (Drim Tim)40,00
8. Kaszycki (Demons)40,00
9. Kotynia (Demons)40,00
10. Lewicki (Demons)40,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Bubel (Demons)16,00
2. Sowa (Wielka Kiść )14,00
3. Boczoń (Wielka Kiść )13,00
4. Krupa (Gwiezdno Flota)13,00
5. Winkler (Jaworzno)13,00
6. Lewicki (Demons)12,00
7. Palicki (Green Peas)11,00
8. Bastek (Green Peas)10,00
9. Prokurat (Jaworzno)10,00
10. Chołuj (Rybnik Team)9,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Lato1. Lato (Gwiezdno Flota)8,00
2. Hiltawski (Green Peas)7,00
3. Sergiel (Jaworzno)7,00
4. Szymura (Rybnik Team)6,00
5. Kotynia (Demons)5,00
6. Kucharczyk (Drim Tim)5,00
7. Swoboda (Gwiezdno Flota)5,00
8. Szpala (Wielka Kiść )5,00
9. Urbaś (Jaworzno)5,00
10. Wesołowski (Wielka Kiść )5,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Sergiel (Jaworzno)4,00
2. Gołysz (Rybnik Team)3,00
3. Krupa (Gwiezdno Flota)3,00
4. Marchacz (Drim Tim)3,00
5. Swoboda (Gwiezdno Flota)3,00
6. Bastek (Green Peas)2,00
7. Górka (Wielka Kiść )2,00
8. Hirsz (Drim Tim)2,00
9. Kampa (Drim Tim)2,00
10. Kaszycki (Demons)2,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Piątkowski (Green Peas)6,00
2. Palicki (Green Peas)4,00
3. Krupa (Gwiezdno Flota)3,00
4. Kampa (Drim Tim)2,00
5. Hirsz (Drim Tim)1,00
6. Przywarka (Green Peas)1,00
7. Sowa (Wielka Kiść )1,00
8. Swoboda (Gwiezdno Flota)1,00
9. Warchoł (Jaworzno)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Wesołowski (Wielka Kiść )9,00
2. Prokurat (Jaworzno)6,00
3. Hiltawski (Green Peas)5,00
4. Lato (Gwiezdno Flota)4,00
5. Sergiel (Jaworzno)4,00
6. Swoboda (Gwiezdno Flota)4,00
7. Górka (Wielka Kiść )3,00
8. Hirsz (Drim Tim)3,00
9. Kampa (Drim Tim)3,00
10. Korach (Gwiezdno Flota)3,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Białkowski (Dobermany)75,0%
2. Winkler (Jaworzno)69,2%
3. Kamiński (Rybnik Team)57,1%
4. Kupczak (Rybnik Team)57,1%
5. Swoboda (Gwiezdno Flota)55,6%
6. Szpala (Wielka Kiść )53,9%
7. Krupa (Gwiezdno Flota)52,9%
8. Bastek (Green Peas)45,5%
9. Białdyga (Gwiezdno Flota)45,5%
10. Urbaś (Jaworzno)44,4%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Kupczak (Rybnik Team)60,0%
2. Przybyła (Gwiezdno Flota)50,0%
3. Swoboda (Gwiezdno Flota)50,0%
4. Urbaś (Jaworzno)50,0%
5. Lewicki (Demons)42,9%
6. Lato (Gwiezdno Flota)40,0%
7. Pazoła (Jaworzno)40,0%
8. Klonowski (Rybnik Team)33,3%
9. Górka (Wielka Kiść )22,2%
10. Hirsz (Drim Tim)20,0%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Marchacz1. Marchacz (Drim Tim)60,0%
2. Warchoł (Jaworzno)60,0%
3. Krupa (Gwiezdno Flota)57,1%
4. Winkler (Jaworzno)50,0%
5. Sowa (Wielka Kiść )44,4%
6. Bastek (Green Peas)33,3%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Malicki (Dobermany)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Romus76:72Longmanwięcej»
(13-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
2. Liga - Finał:
Płomień47:48Monstarswięcej»
(13-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota55:81Rybnik Teamwięcej»
(12-05-2018 14:30)
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Longman40:52Romuswięcej»
(12-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons73:85Drim Timwięcej»
(12-05-2018 16:00)
Spotkania 1
2. Liga - Finał:
Monstars55:80Płomieńwięcej»
(12-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Rybnik Team72:69Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2018 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim61:58Demonswięcej»
(22-04-2018 16:00)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)