Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2017/18 - 1. Liga - Kolejka 16

(2018-02-11)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Chamera1. Chamera (Green Peas)39,00
2. Gembus (Be Perfect)32,00
3. Kaptacz (Atomic)28,00
4. Swoboda (Gwiezdno Flota)27,00
5. Pietryga (TG Power)24,00
6. Kampa (Demons)23,00
7. Wilk (Demons)20,00
8. Kuczera (Gwiezdno Flota)19,00
9. Kurek (Atomic)19,00
10. Wieczorek (Olimpia)19,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Gembus (Be Perfect)30,00
2. Kurek (Atomic)27,00
3. Chamera (Green Peas)24,00
4. Przybyła (Gwiezdno Flota)24,00
5. Zieliński (TG Power)23,00
6. Swoboda (Gwiezdno Flota)20,00
7. Wilk (Demons)20,00
8. Kuczera (Gwiezdno Flota)19,00
9. Pietryga (TG Power)19,00
10. Kaptacz (Atomic)18,00

Czas gry

#ZawodnikŚrednia
Chamera1. Chamera (Green Peas)40,00
2. Gembus (Be Perfect)40,00
3. Jaszczurowski (Be Perfect)40,00
4. Kaczmarek (TG Power)40,00
5. Kałuża (Be Perfect)40,00
6. Kampa (Demons)40,00
7. Swoboda (Gwiezdno Flota)40,00
8. Szmal (Atomic)40,00
9. Wieczorek (Olimpia)40,00
10. Zemrzycki (Be Perfect)40,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Kaptacz1. Kaptacz (Atomic)15,00
2. Kampa (Demons)14,00
3. Kałuża (Be Perfect)13,00
4. Gembus (Be Perfect)11,00
5. Szmal (Atomic)11,00
6. Winkler (Jaworzno)11,00
7. Bastek (Green Peas)10,00
8. Chamera (Green Peas)10,00
9. Wieczorek (Olimpia)10,00
10. Białdyga (Gwiezdno Flota)8,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Bartecki1. Bartecki (Green Peas)7,00
2. Chamera (Green Peas)7,00
3. Lato (Gwiezdno Flota)6,00
4. Szmal (Atomic)6,00
5. Gembus (Be Perfect)5,00
6. Swoboda (Gwiezdno Flota)5,00
7. Wieczorek (Olimpia)5,00
8. Janik (Wielka Kiść )4,00
9. Kuczera (Gwiezdno Flota)4,00
10. Lewicki (Demons)4,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Lato1. Lato (Gwiezdno Flota)5,00
2. Wilk (Demons)5,00
3. Kuczera (Gwiezdno Flota)4,00
4. Wieczorek (Olimpia)4,00
5. Bartecki (Green Peas)3,00
6. Gąciarz (Atomic)3,00
7. Jaszczurowski (Be Perfect)3,00
8. Kupczak (Rybnik Team)3,00
9. Prokurat (Jaworzno)3,00
10. Suchan (Dobermany)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Kampa1. Kampa (Demons)4,00
2. Pycia (Dobermany)4,00
3. Pietryga (TG Power)2,00
4. Bubel (Demons)1,00
5. Gembus (Be Perfect)1,00
6. Jaszczurowski (Be Perfect)1,00
7. Kałuża (Be Perfect)1,00
8. Kaptacz (Atomic)1,00
9. Kurek (Atomic)1,00
10. Lulko (Wielka Kiść )1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Wieczorek1. Wieczorek (Olimpia)8,00
2. Lewicki (Demons)6,00
3. Pokorski (Dobermany)6,00
4. Urbaś (Jaworzno)5,00
5. Wilk (Demons)5,00
6. Kampa (Demons)4,00
7. Kocy (Dobermany)4,00
8. Kupczak (Rybnik Team)4,00
9. Rduch (Rybnik Team)4,00
10. Suchan (Dobermany)4,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Chamera1. Chamera (Green Peas)75,0%
2. Zieliński (TG Power)69,2%
3. Kaptacz (Atomic)66,7%
4. Lato (Gwiezdno Flota)62,5%
5. Wilk (Demons)60,0%
6. Palicki (Green Peas)57,1%
7. Sowa (Gwiezdno Flota)57,1%
8. Swoboda (Gwiezdno Flota)57,1%
9. Gołysz (Rybnik Team)55,6%
10. Pokorski (Dobermany)54,6%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Chamera1. Chamera (Green Peas)66,7%
2. Urbaś (Jaworzno)60,0%
3. Wilk (Demons)60,0%
4. Jaszczurowski (Be Perfect)50,0%
5. Kurek (Atomic)50,0%
6. Kuczera (Gwiezdno Flota)45,5%
7. Przybyła (Gwiezdno Flota)44,4%
8. Gąciarz (Atomic)42,9%
9. Wesołowski (Budsar)40,0%
10. Wieczorek (Olimpia)40,0%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Wilk1. Wilk (Demons)83,3%
2. Gembus (Be Perfect)81,8%
3. Kuczera (Gwiezdno Flota)80,0%
4. Zieliński (TG Power)80,0%
5. Kampa (Demons)71,4%
6. Jaszczurowski (Be Perfect)66,7%
7. Pietryga (TG Power)66,7%
8. Kamiński (Rybnik Team)60,0%
9. Szmal (Atomic)60,0%
10. Warchoł (Jaworzno)60,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Gąciarz (Atomic)1,00
2. Kocy (Dobermany)1,00
3. Pokorski (Dobermany)1,00
4. Wieczorek (Olimpia)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 6
2. Liga Grupa A:
Zryw71:40Olimpiawięcej»
(24-03-2019 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 21
1. Liga:
Płomień74:56Be Perfectwięcej»
(24-03-2019 17:30)
Dobermany80:87Atomicwięcej»
(24-03-2019 16:00)
Rybnik Team74:96Drim Timwięcej»
(24-03-2019 14:30)
Jaworzno69:78Budsarwięcej»
(24-03-2019 13:00)
Gwiezdno Flota92:44Romuswięcej»
(24-03-2019 11:40)
Demons37:61Green Peaswięcej»
(24-03-2019 10:20)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 6
2. Liga Grupa A:
Piaśniki51:67Wielka Kiść więcej»
(23-03-2019 13:00)
ZGP35:79Longmanwięcej»
(23-03-2019 11:40)
Hica63:59Watahawięcej»
(23-03-2019 10:20)
Kolejka 2
Olimpia55:73Longmanwięcej»
(23-03-2019 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 20
1. Liga:
Budsar63:84Demonswięcej»
(17-03-2019 19:00)