Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2017/18

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2017/18 - 1. Liga - Kolejka 15

(2018-01-28)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Kamiński (Rybnik Team)36,00
2. Pietryga (TG Power)35,00
3. Szymura (Rybnik Team)34,00
4. Zielony (W¶ciekłe Psy)34,00
5. Bubel (Demons)32,00
6. Kucharczyk (Drim Tim)29,00
7. Hirsz (Drim Tim)26,00
8. Janik (Wielka Ki¶ć )24,00
9. Pokorski (Dobermany)24,00
10. Adamczyk (Demons)23,00

Punkty

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Szymura (Rybnik Team)33,00
2. Pietryga (TG Power)30,00
3. Janik (Wielka Ki¶ć )26,00
4. Zielony (W¶ciekłe Psy)25,00
5. Hirsz (Drim Tim)23,00
6. Pokorski (Dobermany)23,00
7. Adamczyk (Demons)22,00
8. Bubel (Demons)22,00
9. Chamera (Green Peas)21,00
10. Kucharczyk (Drim Tim)21,00

Czas gry

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Adamczyk (Demons)40,00
2. Bubel (Demons)40,00
3. Chamera (Green Peas)40,00
4. G±ciarz (Atomic)40,00
5. Gołysz (Rybnik Team)40,00
6. Janik (Wielka Ki¶ć )40,00
7. Jaszczurowski (W¶ciekłe Psy)40,00
8. Kałuża (W¶ciekłe Psy)40,00
9. Kamiński (Rybnik Team)40,00
10. Kuczera (Gwiezdno Flota)40,00

Zbiórki

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Kamiński (Rybnik Team)16,00
2. Winkler (Jaworzno)16,00
3. Boczoń (Wielka Ki¶ć )13,00
4. Chamera (Green Peas)11,00
5. Pietryga (TG Power)11,00
6. Prokurat (Jaworzno)11,00
7. Reszkiewicz (Budsar)11,00
8. Szmal (Atomic)10,00
9. Gajdziński (Wielka Ki¶ć )9,00
10. Parkietny (TG Power)9,00

Asysty

#Zawodnik¦rednia
Kucharczyk1. Kucharczyk (Drim Tim)12,00
2. Gołysz (Rybnik Team)11,00
3. Zieliński (TG Power)11,00
4. Janik (Wielka Ki¶ć )8,00
5. Zielony (W¶ciekłe Psy)8,00
6. Bubel (Demons)7,00
7. Pierchała (Rybnik Team)7,00
8. Grzegorzewski (Drim Tim)6,00
9. Pietryga (TG Power)6,00
10. Reszkiewicz (Budsar)6,00

Przechwyty

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Kuczera (Gwiezdno Flota)6,00
2. Kucharczyk (Drim Tim)4,00
3. Pokorski (Dobermany)4,00
4. Tartas (Budsar)4,00
5. Białdyga (Gwiezdno Flota)3,00
6. Bubel (Demons)3,00
7. Kaszycki (Demons)3,00
8. Szmal (Atomic)3,00
9. Adamczyk (Demons)2,00
10. Gajdziński (Wielka Ki¶ć )2,00

Bloki

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Kamiński (Rybnik Team)4,00
2. Chamera (Green Peas)3,00
3. Gajdziński (Wielka Ki¶ć )3,00
4. Sazanów (Budsar)3,00
5. Boczoń (Wielka Ki¶ć )2,00
6. Doktorczyk (Atomic)2,00
7. Pi±tkowski (Green Peas)2,00
8. Pycia (Dobermany)2,00
9. Warchoł (Jaworzno)2,00
10. Bastek (Green Peas)1,00

Straty

#Zawodnik¦rednia
Chamera1. Chamera (Green Peas)7,00
2. Janik (Wielka Ki¶ć )7,00
3. Kucharczyk (Drim Tim)6,00
4. Pietryga (TG Power)5,00
5. Prokurat (Jaworzno)5,00
6. Reszkiewicz (Budsar)5,00
7. Sergiel (Jaworzno)5,00
8. G±ciarz (Atomic)4,00
9. Kurek (Atomic)4,00
10. Zemrzycki (W¶ciekłe Psy)4,00

Skuteczno¶ć z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Marchacz1. Marchacz (Drim Tim)85,7%
2. Wojtynek (TG Power)85,7%
3. Zielony (W¶ciekłe Psy)76,9%
4. Kamiński (Rybnik Team)66,7%
5. Kucharczyk (Drim Tim)64,3%
6. Adamczyk (Demons)61,5%
7. Bubel (Demons)60,0%
8. Janik (Wielka Ki¶ć )60,0%
9. Modrzyński (Gwiezdno Flota)60,0%
10. Pietryga (TG Power)60,0%

Skuteczno¶ć za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Adamczyk (Demons)85,7%
2. Zielony (W¶ciekłe Psy)83,3%
3. Janik (Wielka Ki¶ć )60,0%
4. Łokociejewski (Budsar)57,1%
5. Szymura (Rybnik Team)50,0%
6. Kuczera (Gwiezdno Flota)42,9%
7. Zarychta (W¶ciekłe Psy)42,9%
8. Pietryga (TG Power)40,0%
9. Reszkiewicz (Budsar)36,4%
10. Chamera (Green Peas)33,3%

Skuteczno¶ć za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Malicki (Dobermany)87,5%
2. Bastek (Green Peas)83,3%
3. Polnik (Rybnik Team)83,3%
4. Pokorski (Dobermany)72,7%
5. Bubel (Demons)66,7%
6. Gołysz (Rybnik Team)66,7%
7. Kamiński (Rybnik Team)66,7%
8. Zemrzycki (W¶ciekłe Psy)66,7%
9. Chamera (Green Peas)63,6%
10. Grzegorzewski (Drim Tim)60,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Jaszczurowski (W¶ciekłe Psy)1,00
2. Lato (Gwiezdno Flota)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Romus76:72Longmanwięcej»
(13-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
2. Liga - Finał:
Płomień47:48Monstarswięcej»
(13-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota55:81Rybnik Teamwięcej»
(12-05-2018 14:30)
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Longman40:52Romuswięcej»
(12-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons73:85Drim Timwięcej»
(12-05-2018 16:00)
Spotkania 1
2. Liga - Finał:
Monstars55:80Płomieńwięcej»
(12-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Rybnik Team72:69Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2018 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim61:58Demonswięcej»
(22-04-2018 16:00)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)