Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2017/18

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2017/18 - 1. Liga - Kolejka 14

(2018-01-21)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Białkowski (Dobermany)28,00
2. Kupczak (Rybnik Team)26,00
3. Kosmowski (Drim Tim)25,00
4. Gembus (W¶ciekłe Psy)24,00
5. Zarychta (W¶ciekłe Psy)24,00
6. Bubel (Demons)23,00
7. Pokorski (Dobermany)23,00
8. Bartecki (Green Peas)22,00
9. Gajdziński (Wielka Ki¶ć )22,00
10. G±ciarz (Atomic)22,00

Punkty

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Palej (Green Peas)25,00
2. Kosmowski (Drim Tim)22,00
3. Gembus (W¶ciekłe Psy)21,00
4. Jaszczurowski (W¶ciekłe Psy)21,00
5. Kupczak (Rybnik Team)21,00
6. G±ciarz (Atomic)20,00
7. Pokorski (Dobermany)20,00
8. Bartecki (Green Peas)19,00
9. Bubel (Demons)19,00
10. Gajdziński (Wielka Ki¶ć )18,00

Czas gry

#Zawodnik¦rednia
Bartecki1. Bartecki (Green Peas)40,00
2. Gembus (W¶ciekłe Psy)40,00
3. Jaszczurowski (W¶ciekłe Psy)40,00
4. Kałuża (W¶ciekłe Psy)40,00
5. Kuczera (Gwiezdno Flota)40,00
6. Kupczak (Rybnik Team)40,00
7. Leorman (Budsar)40,00
8. Łokociejewski (Budsar)40,00
9. Pietryga (TG Power)40,00
10. Reszkiewicz (Budsar)40,00

Zbiórki

#Zawodnik¦rednia
Białdyga1. Białdyga (Gwiezdno Flota)14,00
2. Gembus (W¶ciekłe Psy)11,00
3. Tartas (Budsar)11,00
4. Winkler (Jaworzno)11,00
5. Białkowski (Dobermany)10,00
6. Kaptacz (Atomic)10,00
7. Pietryga (TG Power)10,00
8. Pokorski (Dobermany)10,00
9. Pycia (Dobermany)9,00
10. Warchoł (Jaworzno)9,00

Asysty

#Zawodnik¦rednia
Kucharczyk1. Kucharczyk (Drim Tim)9,00
2. Kupczak (Rybnik Team)9,00
3. Zielony (W¶ciekłe Psy)9,00
4. Białkowski (Dobermany)8,00
5. Kurek (Atomic)7,00
6. Reszkiewicz (Budsar)7,00
7. Bartecki (Green Peas)5,00
8. Bastek (Green Peas)5,00
9. Janik (Wielka Ki¶ć )5,00
10. Pycia (Dobermany)5,00

Przechwyty

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Sergiel (Jaworzno)5,00
2. Bartecki (Green Peas)4,00
3. ¦wierkowicz (Budsar)4,00
4. Doktorczyk (Atomic)3,00
5. G±ciarz (Atomic)3,00
6. Janik (Wielka Ki¶ć )3,00
7. Kucharczyk (Drim Tim)3,00
8. Kupczak (Rybnik Team)3,00
9. Kurek (Atomic)3,00
10. Lato (Gwiezdno Flota)3,00

Bloki

#Zawodnik¦rednia
Swoboda1. Swoboda (Gwiezdno Flota)2,00
2. Białdyga (Gwiezdno Flota)1,00
3. Białkowski (Dobermany)1,00
4. Boczoń (Wielka Ki¶ć )1,00
5. Bubel (Demons)1,00
6. Gajdziński (Wielka Ki¶ć )1,00
7. Kafarski (Demons)1,00
8. Kaptacz (Atomic)1,00
9. Kaszycki (Demons)1,00
10. Korba (Wielka Ki¶ć )1,00

Straty

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Pietryga (TG Power)8,00
2. Swoboda (Gwiezdno Flota)7,00
3. Janik (Wielka Ki¶ć )6,00
4. Bartecki (Green Peas)5,00
5. Białdyga (Gwiezdno Flota)5,00
6. Grzegorzewski (Drim Tim)5,00
7. Kucharczyk (Drim Tim)5,00
8. Szmal (Atomic)5,00
9. Winkler (Jaworzno)5,00
10. Gołysz (Rybnik Team)4,00

Skuteczno¶ć z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Zarychta1. Zarychta (W¶ciekłe Psy)87,5%
2. Bartecki (Green Peas)80,0%
3. Malicki (Dobermany)72,7%
4. Gajdziński (Wielka Ki¶ć )69,2%
5. Kosmowski (Drim Tim)69,2%
6. Bubel (Demons)63,6%
7. G±ciarz (Atomic)63,6%
8. Białkowski (Dobermany)60,0%
9. Kamiński (Rybnik Team)57,1%
10. Gembus (W¶ciekłe Psy)52,6%

Skuteczno¶ć za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. G±ciarz (Atomic)62,5%
2. Urba¶ (Jaworzno)62,5%
3. Kampa (Drim Tim)60,0%
4. Palej (Green Peas)60,0%
5. Kupczak (Rybnik Team)44,4%
6. Jaszczurowski (W¶ciekłe Psy)36,4%
7. Pietryga (TG Power)33,3%
8. Wieczorek (TG Power)33,3%
9. Kafarski (Demons)28,6%
10. Kuczera (Gwiezdno Flota)28,6%

Skuteczno¶ć za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Bubel (Demons)100,0%
2. Jaszczurowski (W¶ciekłe Psy)100,0%
3. Zieliński (TG Power)100,0%
4. Kupczak (Rybnik Team)83,3%
5. Kosmowski (Drim Tim)80,0%
6. Przybyła (Gwiezdno Flota)66,7%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Pietryga (TG Power)1,00
2. Przybyła (Gwiezdno Flota)1,00
3. Wilk (Demons)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Romus76:72Longmanwięcej»
(13-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
2. Liga - Finał:
Płomień47:48Monstarswięcej»
(13-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota55:81Rybnik Teamwięcej»
(12-05-2018 14:30)
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Longman40:52Romuswięcej»
(12-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons73:85Drim Timwięcej»
(12-05-2018 16:00)
Spotkania 1
2. Liga - Finał:
Monstars55:80Płomieńwięcej»
(12-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Rybnik Team72:69Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2018 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim61:58Demonswięcej»
(22-04-2018 16:00)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)