Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2017/18 - 1. Liga - Kolejka 13

(2018-01-07)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Chamera1. Chamera (Green Peas)32,00
2. Kamiński (Rybnik Team)26,00
3. Szymura (Rybnik Team)24,00
4. Bubel (Demons)21,00
5. Janik (Wielka Kiść )21,00
6. Tartas (Budsar)21,00
7. Malicki (Dobermany)20,00
8. Grzegorzewski (Drim Tim)19,00
9. Winkler (Jaworzno)19,00
10. Parkietny (TG Power)18,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Chamera1. Chamera (Green Peas)28,00
2. Janik (Wielka Kiść )24,00
3. Grzegorzewski (Drim Tim)18,00
4. Kafarski (Demons)18,00
5. Kampa (Demons)18,00
6. Lewicki (Demons)16,00
7. Malicki (Dobermany)16,00
8. Pokorski (Dobermany)16,00
9. Szymura (Rybnik Team)16,00
10. Bubel (Demons)15,00

Czas gry

#ZawodnikŚrednia
Lewicki1. Lewicki (Demons)40,00
2. Wieczorek (Olimpia)40,00
3. Gembus (Be Perfect)38,00
4. Malicki (Dobermany)38,00
5. Kucharczyk (Drim Tim)37,00
6. Pokorski (Dobermany)37,00
7. Szmal (Atomic)37,00
8. Warchoł (Jaworzno)37,00
9. Winkler (Jaworzno)37,00
10. Parkietny (TG Power)36,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Kamiński (Rybnik Team)15,00
2. Tartas (Budsar)15,00
3. Bubel (Demons)13,00
4. Marchacz (Drim Tim)12,00
5. Winkler (Jaworzno)12,00
6. Pokorski (Dobermany)11,00
7. Bartecki (Green Peas)10,00
8. Gajdziński (Wielka Kiść )10,00
9. Parkietny (TG Power)10,00
10. Bastek (Green Peas)9,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Zielony1. Zielony (Be Perfect)8,00
2. Bartecki (Green Peas)6,00
3. Chamera (Green Peas)6,00
4. Gołysz (Rybnik Team)5,00
5. Lewicki (Demons)5,00
6. Malicki (Dobermany)5,00
7. Skurzyński (Jaworzno)5,00
8. Suchan (Dobermany)5,00
9. Wieczorek (Olimpia)5,00
10. Hirsz (Drim Tim)4,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Bartecki1. Bartecki (Green Peas)5,00
2. Gembus (Be Perfect)4,00
3. Sass (Atomic)4,00
4. Szymura (Rybnik Team)4,00
5. Wieczorek (Olimpia)4,00
6. Grzegorzewski (Drim Tim)3,00
7. Sazanów (Budsar)3,00
8. Tartas (Budsar)3,00
9. Wesołowski (Budsar)3,00
10. Winkler (Jaworzno)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Doktorczyk (Atomic)2,00
2. Gajdziński (Wielka Kiść )2,00
3. Sowa (Gwiezdno Flota)2,00
4. Białas (Hica)1,00
5. Chamera (Green Peas)1,00
6. Gembus (Be Perfect)1,00
7. Grzegorzewski (Drim Tim)1,00
8. Hirsz (Drim Tim)1,00
9. Kampa (Demons)1,00
10. Kaptacz (Atomic)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Chamera1. Chamera (Green Peas)6,00
2. Kaptacz (Atomic)6,00
3. Sergiel (Jaworzno)6,00
4. Kucharczyk (Drim Tim)5,00
5. Szmal (Atomic)5,00
6. Winkler (Jaworzno)5,00
7. Białdyga (Gwiezdno Flota)4,00
8. Grzegorzewski (Drim Tim)4,00
9. Hirsz (Drim Tim)4,00
10. Janik (Wielka Kiść )4,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Szymura1. Szymura (Rybnik Team)75,0%
2. Chamera (Green Peas)73,3%
3. Zemrzycki (Be Perfect)71,4%
4. Malicki (Dobermany)61,5%
5. Grzegorzewski (Drim Tim)58,3%
6. Winkler (Jaworzno)58,3%
7. Bubel (Demons)50,0%
8. Janik (Wielka Kiść )50,0%
9. Kafarski (Demons)50,0%
10. Kampa (Demons)50,0%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Szymura1. Szymura (Rybnik Team)80,0%
2. Jaszczurowski (Be Perfect)60,0%
3. Wesołowski (Budsar)60,0%
4. Chamera (Green Peas)57,1%
5. Janik (Wielka Kiść )50,0%
6. Lewicki (Demons)50,0%
7. Parkietny (TG Power)50,0%
8. Morawiec (Gwiezdno Flota)40,0%
9. Przybyła (Gwiezdno Flota)40,0%
10. Rduch (Rybnik Team)40,0%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Kamiński (Rybnik Team)83,3%
2. Modrzyński (Gwiezdno Flota)66,7%
3. Sass (Atomic)66,7%
4. Grzegorzewski (Drim Tim)60,0%
5. Tartas (Budsar)60,0%
6. Kaptacz (Atomic)57,1%
7. Kampa (Demons)40,0%
8. Marchacz (Drim Tim)16,7%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Gąciarz (Atomic)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 2
:
Piaśniki61:60Zrywwięcej»
(14-04-2019 10:20)
:
Wielka Kiść 0:20Longmanwięcej»
(14-04-2019 11:40)
Kolejka 1
:
Zryw59:57Piaśnikiwięcej»
(13-04-2019 10:20)
:
Longman63:49Wielka Kiść więcej»
(13-04-2019 11:40)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 1:
Romus43:70Monstarswięcej»
(14-04-2018)
2. Liga - półfinał para 2:
Płomień71:48Longmanwięcej»
(14-04-2018)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Demons50:78Rybnik Teamwięcej»
(14-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 2:
Longman60:55Płomieńwięcej»
(14-04-2018)