Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2017/18 - 1. Liga - Kolejka 13

(2018-01-07)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Chamera1. Chamera (Green Peas)32,00
2. Kamiński (Rybnik Team)26,00
3. Szymura (Rybnik Team)24,00
4. Bubel (Demons)21,00
5. Janik (Wielka Kiść )21,00
6. Tartas (Budsar)21,00
7. Malicki (Dobermany)20,00
8. Grzegorzewski (Drim Tim)19,00
9. Winkler (Jaworzno)19,00
10. Parkietny (TG Power)18,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Chamera1. Chamera (Green Peas)28,00
2. Janik (Wielka Kiść )24,00
3. Grzegorzewski (Drim Tim)18,00
4. Kafarski (Demons)18,00
5. Kampa (Demons)18,00
6. Lewicki (Demons)16,00
7. Malicki (Dobermany)16,00
8. Pokorski (Dobermany)16,00
9. Szymura (Rybnik Team)16,00
10. Bubel (Demons)15,00

Czas gry

#ZawodnikŚrednia
Lewicki1. Lewicki (Demons)40,00
2. Wieczorek (Olimpia)40,00
3. Gembus (Be Perfect)38,00
4. Malicki (Dobermany)38,00
5. Kucharczyk (Drim Tim)37,00
6. Pokorski (Dobermany)37,00
7. Szmal (Atomic)37,00
8. Warchoł (Jaworzno)37,00
9. Winkler (Jaworzno)37,00
10. Parkietny (TG Power)36,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Kamiński (Rybnik Team)15,00
2. Tartas (Budsar)15,00
3. Bubel (Demons)13,00
4. Marchacz (Drim Tim)12,00
5. Winkler (Jaworzno)12,00
6. Pokorski (Dobermany)11,00
7. Bartecki (Green Peas)10,00
8. Gajdziński (Wielka Kiść )10,00
9. Parkietny (TG Power)10,00
10. Bastek (Green Peas)9,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Zielony1. Zielony (Be Perfect)8,00
2. Bartecki (Green Peas)6,00
3. Chamera (Green Peas)6,00
4. Gołysz (Rybnik Team)5,00
5. Lewicki (Demons)5,00
6. Malicki (Dobermany)5,00
7. Skurzyński (Jaworzno)5,00
8. Suchan (Dobermany)5,00
9. Wieczorek (Olimpia)5,00
10. Hirsz (Drim Tim)4,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Bartecki1. Bartecki (Green Peas)5,00
2. Gembus (Be Perfect)4,00
3. Sass (Atomic)4,00
4. Szymura (Rybnik Team)4,00
5. Wieczorek (Olimpia)4,00
6. Grzegorzewski (Drim Tim)3,00
7. Sazanów (Budsar)3,00
8. Tartas (Budsar)3,00
9. Wesołowski (Budsar)3,00
10. Winkler (Jaworzno)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Doktorczyk (Atomic)2,00
2. Gajdziński (Wielka Kiść )2,00
3. Sowa (Gwiezdno Flota)2,00
4. Białas (Hica)1,00
5. Chamera (Green Peas)1,00
6. Gembus (Be Perfect)1,00
7. Grzegorzewski (Drim Tim)1,00
8. Hirsz (Drim Tim)1,00
9. Kampa (Demons)1,00
10. Kaptacz (Atomic)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Chamera1. Chamera (Green Peas)6,00
2. Kaptacz (Atomic)6,00
3. Sergiel (Jaworzno)6,00
4. Kucharczyk (Drim Tim)5,00
5. Szmal (Atomic)5,00
6. Winkler (Jaworzno)5,00
7. Białdyga (Gwiezdno Flota)4,00
8. Grzegorzewski (Drim Tim)4,00
9. Hirsz (Drim Tim)4,00
10. Janik (Wielka Kiść )4,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Szymura1. Szymura (Rybnik Team)75,0%
2. Chamera (Green Peas)73,3%
3. Zemrzycki (Be Perfect)71,4%
4. Malicki (Dobermany)61,5%
5. Grzegorzewski (Drim Tim)58,3%
6. Winkler (Jaworzno)58,3%
7. Bubel (Demons)50,0%
8. Janik (Wielka Kiść )50,0%
9. Kafarski (Demons)50,0%
10. Kampa (Demons)50,0%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Szymura1. Szymura (Rybnik Team)80,0%
2. Jaszczurowski (Be Perfect)60,0%
3. Wesołowski (Budsar)60,0%
4. Chamera (Green Peas)57,1%
5. Janik (Wielka Kiść )50,0%
6. Lewicki (Demons)50,0%
7. Parkietny (TG Power)50,0%
8. Morawiec (Gwiezdno Flota)40,0%
9. Przybyła (Gwiezdno Flota)40,0%
10. Rduch (Rybnik Team)40,0%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Kamiński (Rybnik Team)83,3%
2. Modrzyński (Gwiezdno Flota)66,7%
3. Sass (Atomic)66,7%
4. Grzegorzewski (Drim Tim)60,0%
5. Tartas (Budsar)60,0%
6. Kaptacz (Atomic)57,1%
7. Kampa (Demons)40,0%
8. Marchacz (Drim Tim)16,7%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Gąciarz (Atomic)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 13
2. Liga:
Olimpia60:59Killa Beeswięcej»
(20-01-2019 10:20)
Energiczni59:82Zrywwięcej»
(20-01-2019 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 14
1. Liga:
Romus85:69Atomicwięcej»
(20-01-2019 19:00)
Rybnik Team49:71Green Peaswięcej»
(20-01-2019 17:30)
Dobermany20:0Demonswięcej»
(20-01-2019 16:00)
Drim Tim71:62Be Perfectwięcej»
(20-01-2019 14:30)
Płomień44:66Jaworznowięcej»
(20-01-2019 13:00)
Gwiezdno Flota86:78Budsarwięcej»
(20-01-2019 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 13
2. Liga:
Gwiazdy Podwórka56:61ZGPwięcej»
(19-01-2019 13:00)
Se Gramy55:59Wielka Kiść więcej»
(19-01-2019 11:40)
Wataha33:66Longmanwięcej»
(19-01-2019 10:20)
Hica57:54Piaśnikiwięcej»
(19-01-2019 9:00)