Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2017/18

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2017/18 - 1. Liga - Kolejka 12

(2017-12-17)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Winkler (Jaworzno)34,00
2. Kurek (Atomic)26,00
3. Gembus (Wściekłe Psy)25,00
4. Białkowski (Dobermany)21,00
5. Rduch (Rybnik Team)21,00
6. Kaptacz (Atomic)20,00
7. Bubel (Demons)19,00
8. Kosmowski (Drim Tim)19,00
9. Bartecki (Green Peas)18,00
10. Pietryga (TG Power)18,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Gembus (Wściekłe Psy)23,00
2. Kurek (Atomic)23,00
3. Winkler (Jaworzno)23,00
4. Białkowski (Dobermany)20,00
5. Milewski (Budsar)18,00
6. Kosmowski (Drim Tim)17,00
7. Prokurat (Jaworzno)17,00
8. Rduch (Rybnik Team)17,00
9. Bubel (Demons)16,00
10. Kocy (Dobermany)16,00

Czas gry

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Gembus (Wściekłe Psy)40,00
2. Janik (Wielka Kiść )40,00
3. Kurek (Atomic)40,00
4. Lewicki (Demons)40,00
5. Pycia (Dobermany)40,00
6. Szmal (Atomic)40,00
7. Urbaś (Jaworzno)40,00
8. Warchoł (Jaworzno)40,00
9. Wieczorek (TG Power)40,00
10. Winkler (Jaworzno)40,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Pietryga (TG Power)13,00
2. Winkler (Jaworzno)13,00
3. Białkowski (Dobermany)12,00
4. Bubel (Demons)12,00
5. Gajdziński (Wielka Kiść )11,00
6. Boczoń (Wielka Kiść )10,00
7. Gembus (Wściekłe Psy)10,00
8. Marchacz (Drim Tim)10,00
9. Kurek (Atomic)9,00
10. Szmal (Atomic)9,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Bartecki1. Bartecki (Green Peas)9,00
2. Szmal (Atomic)8,00
3. Hauzer* (Demons)7,00
4. Janik (Wielka Kiść )7,00
5. Malicki (Dobermany)7,00
6. Zielony (Wściekłe Psy)7,00
7. Gołysz (Rybnik Team)6,00
8. Kucharczyk (Drim Tim)6,00
9. Urbaś (Jaworzno)6,00
10. Kupczak (Rybnik Team)5,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Bartecki1. Bartecki (Green Peas)6,00
2. Hauzer* (Demons)4,00
3. Lewicki (Demons)4,00
4. Pietryga (TG Power)4,00
5. Prokurat (Jaworzno)4,00
6. Sosin (Budsar)4,00
7. Winkler (Jaworzno)4,00
8. Bartecki (Green Peas)3,00
9. Gąciarz (Atomic)3,00
10. Mandowski* (Budsar)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Doktorczyk (Atomic)2,00
2. Kaptacz (Atomic)2,00
3. Urbaś (Jaworzno)2,00
4. Boczoń (Wielka Kiść )1,00
5. Bubel (Demons)1,00
6. Gembus (Wściekłe Psy)1,00
7. Malicki (Dobermany)1,00
8. Marchacz (Drim Tim)1,00
9. Pierchała (Rybnik Team)1,00
10. Pietryga (TG Power)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Pycia (Dobermany)9,00
2. Bartecki (Green Peas)6,00
3. Pietryga (TG Power)6,00
4. Prokurat (Jaworzno)6,00
5. Palej (Green Peas)5,00
6. Białkowski (Dobermany)4,00
7. Hauzer* (Demons)4,00
8. Hirsz (Drim Tim)4,00
9. Kuczera (Gwiezdno Flota)4,00
10. Lato (Gwiezdno Flota)4,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Warchoł (Jaworzno)75,0%
2. Przybyła (Gwiezdno Flota)66,7%
3. Kosmowski (Drim Tim)63,6%
4. Winkler (Jaworzno)63,6%
5. Bogdanowicz (Wielka Kiść )62,5%
6. Sowa (Wielka Kiść )62,5%
7. Palicki (Green Peas)58,3%
8. Rduch (Rybnik Team)58,3%
9. Leorman (Budsar)57,1%
10. Pierchała (Rybnik Team)55,6%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Pierchała (Rybnik Team)62,5%
2. Bogdanowicz (Wielka Kiść )60,0%
3. Milewski (Budsar)50,0%
4. Kurek (Atomic)44,4%
5. Lewicki (Demons)40,0%
6. Zieliński (TG Power)40,0%
7. Pyzik (TG Power)37,5%
8. Szymura (Rybnik Team)33,3%
9. Gembus (Wściekłe Psy)25,0%
10. Janik (Wielka Kiść )25,0%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Prokurat (Jaworzno)100,0%
2. Błędowski (Wściekłe Psy)83,3%
3. Białkowski (Dobermany)80,0%
4. Winkler (Jaworzno)80,0%
5. Kocy (Dobermany)66,7%
6. Szmal (Atomic)20,0%
7. Zieliński (TG Power)20,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Błędowski1. Błędowski (Wściekłe Psy)1,00
2. Kaptacz (Atomic)1,00
3. Lulko (Wielka Kiść )1,00
4. Marchacz (Drim Tim)1,00
5. Sergiel (Jaworzno)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Romus76:72Longmanwięcej»
(13-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
2. Liga - Finał:
Płomień47:48Monstarswięcej»
(13-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota55:81Rybnik Teamwięcej»
(12-05-2018 14:30)
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Longman40:52Romuswięcej»
(12-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons73:85Drim Timwięcej»
(12-05-2018 16:00)
Spotkania 1
2. Liga - Finał:
Monstars55:80Płomieńwięcej»
(12-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Rybnik Team72:69Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2018 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim61:58Demonswięcej»
(22-04-2018 16:00)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)