Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2017/18

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2017/18 - 1. Liga - Kolejka 11

(2017-12-10)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Kafarski (Demons)31,00
2. Winkler (Jaworzno)30,00
3. Bubel (Demons)29,00
4. Kamiński (Rybnik Team)27,00
5. Modrzyński (Gwiezdno Flota)25,00
6. Kampa (TG Power)24,00
7. Pyzik (TG Power)24,00
8. Parkietny (TG Power)23,00
9. Palej (Green Peas)22,00
10. Zarychta (Wściekłe Psy)22,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Palej (Green Peas)28,00
2. Kafarski (Demons)25,00
3. Bubel (Demons)23,00
4. Modrzyński (Gwiezdno Flota)23,00
5. Świerkowicz (Budsar)23,00
6. Lulko (Wielka Kiść )22,00
7. Morawiec (Drim Tim)22,00
8. Zemrzycki (Wściekłe Psy)22,00
9. Kampa (TG Power)21,00
10. Parkietny (TG Power)19,00

Czas gry

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Bartecki (Green Peas)40,00
2. Bartecki (Green Peas)40,00
3. Bywalec (Drim Tim)40,00
4. Janik (Wielka Kiść )40,00
5. Kałuża (Wściekłe Psy)40,00
6. Korba (Wielka Kiść )40,00
7. Kornecki (Drim Tim)40,00
8. Lulko (Wielka Kiść )40,00
9. Łokociejewski (Budsar)40,00
10. Morawiec (Drim Tim)40,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Winkler (Jaworzno)19,00
2. Lulko (Wielka Kiść )15,00
3. Białkowski (Dobermany)13,00
4. Bubel (Demons)13,00
5. Sowa (Wielka Kiść )12,00
6. Białdyga (Gwiezdno Flota)11,00
7. Kałuża (Wściekłe Psy)11,00
8. Palicki (Green Peas)10,00
9. Przywarka (Green Peas)10,00
10. Swoboda (Gwiezdno Flota)10,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Pyzik (TG Power)14,00
2. Bartecki (Green Peas)11,00
3. Kafarski (Demons)9,00
4. Kornecki (Drim Tim)8,00
5. Zarychta (Wściekłe Psy)8,00
6. Janik (Wielka Kiść )7,00
7. Sergiel (Jaworzno)7,00
8. Kurek (Atomic)6,00
9. Lewicki (Demons)6,00
10. Łokociejewski (Budsar)6,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Zarychta1. Zarychta (Wściekłe Psy)5,00
2. Kafarski (Demons)4,00
3. Kaszycki (Demons)4,00
4. Wilk (Demons)4,00
5. Bartecki (Green Peas)3,00
6. Bartecki (Green Peas)3,00
7. Białdyga (Gwiezdno Flota)3,00
8. Gąciarz (Atomic)3,00
9. Kałuża (Wściekłe Psy)3,00
10. Kaptacz (Atomic)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Warchoł (Jaworzno)4,00
2. Doktorczyk (Atomic)2,00
3. Kaptacz (Atomic)2,00
4. Palicki (Green Peas)2,00
5. Bzdyra (Dobermany)1,00
6. Janik (Gwiezdno Flota)1,00
7. Kamiński (Rybnik Team)1,00
8. Klonowski (Rybnik Team)1,00
9. Korba (Wielka Kiść )1,00
10. Morawiec (Drim Tim)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Bartecki1. Bartecki (Green Peas)6,00
2. Morawiec (Drim Tim)6,00
3. Reszkiewicz (Budsar)6,00
4. Sazanów (Budsar)6,00
5. Bubel (Demons)5,00
6. Łokociejewski (Budsar)5,00
7. Sergiel (Jaworzno)5,00
8. Tartas (Budsar)5,00
9. Wesołowski (Wielka Kiść )5,00
10. Kotynia (Demons)4,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Kampa (TG Power)71,4%
2. Parkietny (TG Power)63,6%
3. Bubel (Demons)62,5%
4. Sergiel (Jaworzno)62,5%
5. Zielony (Wściekłe Psy)62,5%
6. Kamiński (Rybnik Team)61,5%
7. Polnik (Rybnik Team)60,0%
8. Kafarski (Demons)58,8%
9. Modrzyński (Gwiezdno Flota)56,3%
10. Szmal (Atomic)53,9%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Kupczak (Rybnik Team)57,1%
2. Świerkowicz (Budsar)55,6%
3. Kafarski (Demons)50,0%
4. Palej (Green Peas)50,0%
5. Pietryga (TG Power)50,0%
6. Polnik (Rybnik Team)50,0%
7. Przybyła (Gwiezdno Flota)50,0%
8. Urbaś (Jaworzno)50,0%
9. Wesołowski (Wielka Kiść )50,0%
10. Kuczera (Gwiezdno Flota)42,9%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Bzdyra (Dobermany)66,7%
2. Palej (Green Peas)66,7%
3. Gąciarz (Atomic)60,0%
4. Lulko (Wielka Kiść )60,0%
5. Winkler (Jaworzno)55,6%
6. Sowa (Wielka Kiść )54,6%
7. Białkowski (Dobermany)50,0%
8. Kaptacz (Atomic)50,0%
9. Nowrotek (Drim Tim)44,4%
10. Bartecki (Green Peas)12,5%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Kocy (Dobermany)1,00
2. Musiał (Dobermany)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 3
2. Liga Grupa B:
Olimpia44:54ZGPwięcej»
(18-02-2018 10:20)
RALK — 1. Liga
Kolejka 18
1. Liga:
TG Power101:72Budsarwięcej»
(18-02-2018 19:00)
Atomic61:60Green Peaswięcej»
(18-02-2018 17:30)
Rybnik Team76:63Jaworznowięcej»
(18-02-2018 16:00)
Dobermany56:57Wielka Kiść więcej»
(18-02-2018 14:30)
Drim Tim20:0Demonswięcej»
(18-02-2018 13:00)
Gwiezdno Flota71:59Wściekłe Psywięcej»
(18-02-2018 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 3
2. Liga Grupa A:
Longman56:61Se Gramywięcej»
(17-02-2018 13:00)
Piaśniki45:80Romuswięcej»
(17-02-2018 10:20)
Killa Bees47:61Płomieńwięcej»
(17-02-2018 9:00)
2. Liga Grupa B:
Wataha43:69Gwiazdy Podwórkawięcej»
(17-02-2018 11:40)
RALK — 1. Liga
Kolejka 16
1. Liga:
Rybnik Team51:73Green Peaswięcej»
(11-02-2018 19:00)