Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2017/18 - 1. Liga - Kolejka 10

(2017-12-03)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Bubel1. Bubel (Demons)33,00
2. Tartas (Budsar)28,00
3. Lewicki (Demons)25,00
4. Grzegorzewski (Drim Tim)23,00
5. Kucharczyk (Drim Tim)23,00
6. Zielony (Be Perfect)23,00
7. Kampa (Drim Tim)22,00
8. Kafarski (Demons)21,00
9. Jaszczurowski (Be Perfect)19,00
10. Kamiński (Rybnik Team)19,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Bubel1. Bubel (Demons)20,00
2. Błędowski (Be Perfect)19,00
3. Grzegorzewski (Drim Tim)19,00
4. Jaszczurowski (Be Perfect)19,00
5. Kafarski (Demons)18,00
6. Kampa (Drim Tim)18,00
7. Zieliński (TG Power)18,00
8. Lewicki (Demons)17,00
9. Zemrzycki (Be Perfect)17,00
10. Kampa (Demons)16,00

Czas gry

#ZawodnikŚrednia
Bartecki1. Bartecki (Green Peas)40,00
2. Błędowski (Be Perfect)40,00
3. Bubel (Demons)40,00
4. Jaszczurowski (Be Perfect)40,00
5. Kampa (Drim Tim)40,00
6. Kurek (Atomic)40,00
7. Pokorski (Dobermany)40,00
8. Zemrzycki (Be Perfect)40,00
9. Zielony (Be Perfect)40,00
10. Kaptacz (Atomic)38,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Bubel1. Bubel (Demons)14,00
2. Kaptacz (Atomic)14,00
3. Winkler (Jaworzno)14,00
4. Tartas (Budsar)12,00
5. Kampa (Drim Tim)11,00
6. Lewicki (Demons)11,00
7. Bastek (Green Peas)10,00
8. Kamiński (Rybnik Team)9,00
9. Sass (Atomic)9,00
10. Gołysz (Rybnik Team)8,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Zielony1. Zielony (Be Perfect)11,00
2. Bartecki (Green Peas)9,00
3. Kucharczyk (Drim Tim)8,00
4. Bubel (Demons)7,00
5. Zieliński (TG Power)6,00
6. Sazanów (Budsar)5,00
7. Grzegorzewski (Drim Tim)4,00
8. Janik (Wielka Kiść )4,00
9. Kamiński (Rybnik Team)4,00
10. Kampa (Drim Tim)4,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Gołysz1. Gołysz (Rybnik Team)4,00
2. Boczoń (Wielka Kiść )3,00
3. Kucharczyk (Drim Tim)3,00
4. Kurek (Atomic)3,00
5. Lato (Gwiezdno Flota)3,00
6. Swoboda (Gwiezdno Flota)3,00
7. Bartecki (Green Peas)2,00
8. Błędowski (Be Perfect)2,00
9. Grzegorzewski (Drim Tim)2,00
10. Kampa (Drim Tim)2,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Gajdziński (Wielka Kiść )3,00
2. Warchoł (Jaworzno)3,00
3. Hirsz (Drim Tim)2,00
4. Kampa (Demons)2,00
5. Sazanów (Budsar)2,00
6. Grzegorzewski (Drim Tim)1,00
7. Kamiński (Rybnik Team)1,00
8. Kampa (Drim Tim)1,00
9. Kaszycki (Demons)1,00
10. Lato (Gwiezdno Flota)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Pycia1. Pycia (Dobermany)6,00
2. Bartecki (Green Peas)5,00
3. Lewicki (Demons)5,00
4. Polnik (Rybnik Team)5,00
5. Kałuża (Be Perfect)4,00
6. Kubista (Drim Tim)4,00
7. Rduch (Rybnik Team)4,00
8. Szmal (Atomic)4,00
9. Winkler (Jaworzno)4,00
10. Białdyga (Gwiezdno Flota)3,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Tartas1. Tartas (Budsar)87,5%
2. Lewicki (Demons)66,7%
3. Palej (Green Peas)66,7%
4. Pazoła (Jaworzno)66,7%
5. Kampa (Demons)63,6%
6. Kubista (Drim Tim)62,5%
7. Kucharczyk (Drim Tim)62,5%
8. Kafarski (Demons)60,0%
9. Jaszczurowski (Be Perfect)58,3%
10. Kamiński (Rybnik Team)57,1%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kafarski1. Kafarski (Demons)66,7%
2. Pazoła (Jaworzno)60,0%
3. Urbaś (Jaworzno)57,1%
4. Jaszczurowski (Be Perfect)50,0%
5. Parkietny (TG Power)50,0%
6. Kuczera (Gwiezdno Flota)42,9%
7. Kurek (Atomic)42,9%
8. Bubel (Demons)40,0%
9. Kampa (Drim Tim)40,0%
10. Wilk (Demons)40,0%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Zieliński (TG Power)100,0%
2. Kuczera (Gwiezdno Flota)87,5%
3. Bastek (Green Peas)83,3%
4. Grzegorzewski (Drim Tim)83,3%
5. Pierchała (Rybnik Team)80,0%
6. Sass (Atomic)66,7%
7. Lato (Gwiezdno Flota)60,0%
8. Gołysz (Rybnik Team)57,1%
9. Winkler (Jaworzno)50,0%
10. Błędowski (Be Perfect)42,9%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Kuczera1. Kuczera (Gwiezdno Flota)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 2
:
Piaśniki61:60Zrywwięcej»
(14-04-2019 10:20)
:
Wielka Kiść 0:20Longmanwięcej»
(14-04-2019 11:40)
Kolejka 1
:
Zryw59:57Piaśnikiwięcej»
(13-04-2019 10:20)
:
Longman63:49Wielka Kiść więcej»
(13-04-2019 11:40)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 1:
Romus43:70Monstarswięcej»
(14-04-2018)
2. Liga - półfinał para 2:
Płomień71:48Longmanwięcej»
(14-04-2018)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Demons50:78Rybnik Teamwięcej»
(14-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 2:
Longman60:55Płomieńwięcej»
(14-04-2018)