Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2017/18

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2017/18 - 1. Liga - Kolejka 9

(2017-11-19)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Grzegorzewski (Drim Tim)41,00
2. Chamera (Green Peas)32,00
3. Krajewski (Budsar)29,00
4. Wilk (Demons)23,00
5. Kampa (Drim Tim)22,00
6. Lewicki (Demons)22,00
7. Pyzik (TG Power)22,00
8. Zielony (Wściekłe Psy)22,00
9. Kuczera (Gwiezdno Flota)21,00
10. Palej (Green Peas)21,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Grzegorzewski (Drim Tim)30,00
2. Krajewski (Budsar)26,00
3. Pietryga (TG Power)26,00
4. Zielony (Wściekłe Psy)25,00
5. Chamera (Green Peas)21,00
6. Wilk (Demons)21,00
7. Lewicki (Demons)19,00
8. Kosmowski (Drim Tim)18,00
9. Swoboda (Gwiezdno Flota)18,00
10. Wesołowski (Wielka Kiść )18,00

Czas gry

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Bubel (Demons)40,00
2. Chamera (Green Peas)40,00
3. Gembus (Wściekłe Psy)40,00
4. Hauzer* (Demons)40,00
5. Kamiński (Rybnik Team)40,00
6. Kotynia (Demons)40,00
7. Kuczera (Gwiezdno Flota)40,00
8. Lato (Gwiezdno Flota)40,00
9. Lewicki (Demons)40,00
10. Malicki (Dobermany)40,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Kamiński (Rybnik Team)16,00
2. Gembus (Wściekłe Psy)15,00
3. Krajewski (Budsar)13,00
4. Białkowski (Dobermany)12,00
5. Kampa (TG Power)12,00
6. Grzegorzewski (Drim Tim)11,00
7. Marchacz (Drim Tim)10,00
8. Juraszek (Budsar)9,00
9. Kaptacz (Atomic)9,00
10. Palicki (Green Peas)9,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Malicki (Dobermany)9,00
2. Janik (Wielka Kiść )7,00
3. Pyzik (TG Power)7,00
4. Sazanów (Budsar)7,00
5. Kampa (Drim Tim)6,00
6. Kucharczyk (Drim Tim)6,00
7. Chamera (Green Peas)5,00
8. Hauzer* (Demons)5,00
9. Kupczak (Rybnik Team)5,00
10. Polnik (Rybnik Team)5,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Grzegorzewski (Drim Tim)6,00
2. Chamera (Green Peas)5,00
3. Kuczera (Gwiezdno Flota)5,00
4. Szmal (Atomic)5,00
5. Wilk (Demons)5,00
6. Chołuj (Rybnik Team)4,00
7. Kampa (Drim Tim)4,00
8. Winkler (Jaworzno)4,00
9. Bubel (Demons)3,00
10. Hauzer* (Demons)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Kampa1. Kampa (Drim Tim)3,00
2. Korba (Wielka Kiść )2,00
3. Palicki (Green Peas)2,00
4. Szmal (Atomic)2,00
5. Bubel (Demons)1,00
6. Chamera (Green Peas)1,00
7. Gembus (Wściekłe Psy)1,00
8. Juraszek (Budsar)1,00
9. Kocy (Dobermany)1,00
10. Lewicki (Demons)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Pietryga (TG Power)9,00
2. Bogdanowicz (Wielka Kiść )7,00
3. Bubel (Demons)6,00
4. Janik (Wielka Kiść )6,00
5. Bartecki (Green Peas)5,00
6. Pyzik (TG Power)5,00
7. Wesołowski (Wielka Kiść )5,00
8. Białkowski (Dobermany)4,00
9. Winkler (Jaworzno)4,00
10. Gajdziński (Wielka Kiść )3,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Palej (Green Peas)75,0%
2. Grzegorzewski (Drim Tim)66,7%
3. Winkler (Jaworzno)66,7%
4. Chamera (Green Peas)61,5%
5. Kosmowski (Drim Tim)60,0%
6. Krajewski (Budsar)60,0%
7. Pyzik (TG Power)60,0%
8. Wilk (Demons)60,0%
9. Kampa (Drim Tim)57,1%
10. Chołuj (Rybnik Team)55,6%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Chamera1. Chamera (Green Peas)66,7%
2. Kuczera (Gwiezdno Flota)44,4%
3. Pietryga (TG Power)44,4%
4. Wilk (Demons)42,9%
5. Wisła (Atomic)42,9%
6. Przybyła (Gwiezdno Flota)40,0%
7. Wesołowski (Wielka Kiść )40,0%
8. Zielony (Wściekłe Psy)40,0%
9. Kurek (Atomic)37,5%
10. Morawiec (Drim Tim)37,5%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Grzegorzewski (Drim Tim)100,0%
2. Pietryga (TG Power)80,0%
3. Lato (Gwiezdno Flota)57,1%
4. Napierała (Rybnik Team)33,3%
5. Kaptacz (Atomic)16,7%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Bubel (Demons)1,00
2. Lewicki (Demons)1,00
3. Milewski (Budsar)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 3
2. Liga Grupa B:
Olimpia44:54ZGPwięcej»
(18-02-2018 10:20)
RALK — 1. Liga
Kolejka 18
1. Liga:
TG Power101:72Budsarwięcej»
(18-02-2018 19:00)
Atomic61:60Green Peaswięcej»
(18-02-2018 17:30)
Rybnik Team76:63Jaworznowięcej»
(18-02-2018 16:00)
Dobermany56:57Wielka Kiść więcej»
(18-02-2018 14:30)
Drim Tim20:0Demonswięcej»
(18-02-2018 13:00)
Gwiezdno Flota71:59Wściekłe Psywięcej»
(18-02-2018 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 3
2. Liga Grupa A:
Longman56:61Se Gramywięcej»
(17-02-2018 13:00)
Piaśniki45:80Romuswięcej»
(17-02-2018 10:20)
Killa Bees47:61Płomieńwięcej»
(17-02-2018 9:00)
2. Liga Grupa B:
Wataha43:69Gwiazdy Podwórkawięcej»
(17-02-2018 11:40)
RALK — 1. Liga
Kolejka 16
1. Liga:
Rybnik Team51:73Green Peaswięcej»
(11-02-2018 19:00)