Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2017/18 - 1. Liga - Kolejka 8

(2017-11-12)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Szymura1. Szymura (Rybnik Team)37,00
2. Grzegorzewski (Drim Tim)36,00
3. Gembus (Be Perfect)32,00
4. Polnik (Rybnik Team)30,00
5. Kamiński (Rybnik Team)26,00
6. Morawiec (Drim Tim)26,00
7. Pierchała (Rybnik Team)25,00
8. Kafarski (Demons)24,00
9. Kaptacz (Atomic)23,00
10. Kucharczyk (Drim Tim)23,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Szymura1. Szymura (Rybnik Team)33,00
2. Gembus (Be Perfect)31,00
3. Grzegorzewski (Drim Tim)29,00
4. Kafarski (Demons)21,00
5. Kołodziej (Atomic)21,00
6. Wesołowski (Budsar)21,00
7. Winkler (Jaworzno)20,00
8. Kamiński (Rybnik Team)19,00
9. Morawiec (Drim Tim)19,00
10. Polnik (Rybnik Team)19,00

Czas gry

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Gembus (Be Perfect)40,00
2. Gołysz (Rybnik Team)40,00
3. Grzegorzewski (Drim Tim)40,00
4. Kamiński (Rybnik Team)40,00
5. Kuczera (Gwiezdno Flota)40,00
6. Lato (Gwiezdno Flota)40,00
7. Malicki (Dobermany)40,00
8. Pierchała (Rybnik Team)40,00
9. Polnik (Rybnik Team)40,00
10. Prokurat (Jaworzno)40,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Bubel1. Bubel (Demons)14,00
2. Kaptacz (Atomic)14,00
3. Grzegorzewski (Drim Tim)13,00
4. Kamiński (Rybnik Team)13,00
5. Warchoł (Jaworzno)13,00
6. Tartas (Budsar)10,00
7. Gembus (Be Perfect)9,00
8. Pierchała (Rybnik Team)9,00
9. Korba (Wielka Kiść )8,00
10. Białdyga (Gwiezdno Flota)7,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Pierchała1. Pierchała (Rybnik Team)12,00
2. Szymura (Rybnik Team)9,00
3. Gołysz (Rybnik Team)8,00
4. Warchoł (Jaworzno)7,00
5. Reszkiewicz (Budsar)6,00
6. Bubel (Demons)5,00
7. Grzegorzewski (Drim Tim)5,00
8. Janik (Wielka Kiść )5,00
9. Kałuża (Be Perfect)5,00
10. Kaptacz (Atomic)5,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Polnik (Rybnik Team)6,00
2. Janik (Wielka Kiść )5,00
3. Morawiec (Drim Tim)5,00
4. Szymura (Rybnik Team)5,00
5. Kampa (Romus)4,00
6. Kucharczyk (Drim Tim)4,00
7. Sazanów (Budsar)4,00
8. Gołysz (Rybnik Team)3,00
9. Musiał (Dobermany)3,00
10. Nowrotek (Drim Tim)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Kołodziej1. Kołodziej (Atomic)2,00
2. Warchoł (Jaworzno)2,00
3. Gołysz (Rybnik Team)1,00
4. Juraszek (Budsar)1,00
5. Kafarski (Demons)1,00
6. Kaptacz (Atomic)1,00
7. Korba (Wielka Kiść )1,00
8. Kucharczyk (Drim Tim)1,00
9. Malicki (Dobermany)1,00
10. Pycia (Dobermany)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Warchoł1. Warchoł (Jaworzno)6,00
2. Grzegorzewski (Drim Tim)5,00
3. Pierchała (Rybnik Team)5,00
4. Sergiel (Jaworzno)5,00
5. Winkler (Jaworzno)5,00
6. Gołysz (Rybnik Team)4,00
7. Lato (Gwiezdno Flota)4,00
8. Szmal (Atomic)4,00
9. Urbaś (Jaworzno)4,00
10. Bubel (Demons)3,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kurek1. Kurek (Atomic)85,7%
2. Grzegorzewski (Drim Tim)76,5%
3. Polnik (Rybnik Team)72,7%
4. Kucharczyk (Drim Tim)71,4%
5. Kamiński (Rybnik Team)69,2%
6. Winkler (Jaworzno)64,3%
7. Kafarski (Demons)63,6%
8. Juraszek (Budsar)60,0%
9. Białdyga (Gwiezdno Flota)57,1%
10. Sergiel (Jaworzno)57,1%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Gembus (Be Perfect)63,6%
2. Jaszczurowski (Be Perfect)60,0%
3. Swoboda (Gwiezdno Flota)60,0%
4. Kafarski (Demons)55,6%
5. Morawiec (Drim Tim)55,6%
6. Polnik (Rybnik Team)50,0%
7. Szymura (Rybnik Team)50,0%
8. Urbaś (Jaworzno)50,0%
9. Świerkowicz (Budsar)45,5%
10. Pierchała (Rybnik Team)40,0%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kucharczyk1. Kucharczyk (Drim Tim)83,3%
2. Suchan (Dobermany)80,0%
3. Zemrzycki (Be Perfect)75,0%
4. Winkler (Jaworzno)40,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Hirsz1. Hirsz (Drim Tim)1,00
2. Kampa (Romus)1,00
3. Kuczera (Gwiezdno Flota)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 1
2. Liga:
Sor-Drew45:67Se Gramywięcej»
(16-09-2018 10:20)
RALK — 1. Liga
Kolejka 1
1. Liga:
Budsar52:38Dobermanywięcej»
(16-09-2018 19:00)
Drim Tim92:49Romuswięcej»
(16-09-2018 17:30)
Demons76:50Jaworznowięcej»
(16-09-2018 16:00)
Atomic0:20Gwiezdno Flotawięcej»
(16-09-2018 14:30)
Green Peas75:46Płomieńwięcej»
(16-09-2018 13:00)
Be Perfect60:72Rybnik Teamwięcej»
(16-09-2018 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 1
2. Liga:
ZGP58:67Hicawięcej»
(15-09-2018 13:00)
Killa Bees45:55Watahawięcej»
(15-09-2018 11:40)
Piaśniki57:52Energiczniwięcej»
(15-09-2018 10:20)
Wielka Kiść 54:51Olimpiawięcej»
(15-09-2018 9:00)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)