Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2017/18

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2017/18 - 1. Liga - Kolejka 7

(2017-11-05)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Gembus (Wściekłe Psy)28,00
2. Bastek (Green Peas)27,00
3. Tartas (Budsar)27,00
4. Kaptacz (Atomic)26,00
5. Hauzer* (Demons)23,00
6. Kampa (TG Power)22,00
7. Chamera (Green Peas)21,00
8. Białkowski (Dobermany)20,00
9. Grzegorzewski (Drim Tim)20,00
10. Kamiński (Rybnik Team)20,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Gembus (Wściekłe Psy)28,00
2. Bzdyra (Dobermany)22,00
3. Janik (Wielka Kiść )18,00
4. Krajewski (Budsar)18,00
5. Palej (Green Peas)18,00
6. Kampa (TG Power)17,00
7. Modrzyński (Gwiezdno Flota)17,00
8. Przybyła (Gwiezdno Flota)17,00
9. Rduch (Rybnik Team)16,00
10. Kafarski (Demons)15,00

Czas gry

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Janik (Wielka Kiść )47,00
2. Bzdyra (Dobermany)45,00
3. Wesołowski (Wielka Kiść )45,00
4. Malicki (Dobermany)43,00
5. Szpala (Wielka Kiść )41,00
6. Bubel (Demons)40,00
7. Chamera (Green Peas)40,00
8. Kampa (Drim Tim)40,00
9. Kampa (TG Power)40,00
10. Krajewski (Budsar)40,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Kaptacz1. Kaptacz (Atomic)19,00
2. Gembus (Wściekłe Psy)15,00
3. Białkowski (Dobermany)14,00
4. Bzdyra (Dobermany)13,00
5. Juraszek (Budsar)12,00
6. Pokorski (Dobermany)11,00
7. Bubel (Demons)10,00
8. Grzegorzewski (Drim Tim)10,00
9. Białdyga (Gwiezdno Flota)9,00
10. Hauzer* (Demons)9,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Chamera1. Chamera (Green Peas)8,00
2. Kuczera (Gwiezdno Flota)6,00
3. Pierchała (Rybnik Team)6,00
4. Januszka (Wielka Kiść )5,00
5. Łokociejewski (Budsar)5,00
6. Malicki (Dobermany)5,00
7. Pietryga (TG Power)5,00
8. Pycia (Dobermany)5,00
9. Sergiel (Jaworzno)5,00
10. Świerkowicz (Budsar)5,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Malicki (Dobermany)6,00
2. Morawiec (Drim Tim)4,00
3. Janik (Wielka Kiść )3,00
4. Kampa (Drim Tim)3,00
5. Modrzyński (Gwiezdno Flota)3,00
6. Pietryga (TG Power)3,00
7. Polnik (Rybnik Team)3,00
8. Sergiel (Jaworzno)3,00
9. Swoboda (Gwiezdno Flota)3,00
10. Bastek (Green Peas)2,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Doktorczyk (Atomic)2,00
2. Kampa (TG Power)2,00
3. Krajewski (Budsar)2,00
4. Palicki (Green Peas)2,00
5. Bastek (Green Peas)1,00
6. Boczoń (Wielka Kiść )1,00
7. Bzdyra (Dobermany)1,00
8. Gajdziński (Wielka Kiść )1,00
9. Janik (Gwiezdno Flota)1,00
10. Kamiński (Rybnik Team)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Janik (Wielka Kiść )6,00
2. Sergiel (Jaworzno)6,00
3. Bzdyra (Dobermany)5,00
4. Morawiec (Drim Tim)5,00
5. Gąciarz (Atomic)4,00
6. Kafarski (Demons)4,00
7. Kałuża (Wściekłe Psy)4,00
8. Malicki (Dobermany)4,00
9. Bubel (Demons)3,00
10. Chamera (Green Peas)3,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Tartas (Budsar)87,5%
2. Hauzer* (Demons)85,7%
3. Rduch (Rybnik Team)70,0%
4. Białdyga (Gwiezdno Flota)62,5%
5. Palej (Green Peas)58,3%
6. Błędowski (Wściekłe Psy)57,1%
7. Kamiński (Rybnik Team)57,1%
8. Białkowski (Dobermany)55,6%
9. Kampa (TG Power)54,6%
10. Kaptacz (Atomic)54,6%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kurek1. Kurek (Atomic)66,7%
2. Jaszczurowski (Wściekłe Psy)57,1%
3. Janik (Wielka Kiść )50,0%
4. Gembus (Wściekłe Psy)44,4%
5. Kuczera (Gwiezdno Flota)44,4%
6. Łokociejewski (Budsar)44,4%
7. Kampa (Drim Tim)40,0%
8. Krajewski (Budsar)40,0%
9. Pierchała (Rybnik Team)40,0%
10. Rduch (Rybnik Team)40,0%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Zemrzycki (Wściekłe Psy)100,0%
2. Gembus (Wściekłe Psy)85,7%
3. Kampa (TG Power)83,3%
4. Chamera (Green Peas)75,0%
5. Pietryga (TG Power)75,0%
6. Malicki (Dobermany)62,5%
7. Nowrotek (Drim Tim)50,0%
8. Pokorski (Dobermany)50,0%
9. Doktorczyk (Atomic)42,9%
10. Krajewski (Budsar)33,3%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Marchacz1. Marchacz (Drim Tim)1,00
2. Pietryga (TG Power)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 12
2. Liga:
Killa Bees48:56Płomieńwięcej»
(14-01-2018 14:20)
Piaśniki44:58Watahawięcej»
(14-01-2018 13:00)
Longman63:41Sor-Drewwięcej»
(14-01-2018 11:40)
Monstars102:46Olimpiawięcej»
(14-01-2018 10:20)
ZGP62:50Se Gramywięcej»
(14-01-2018 9:00)
Kolejka 9
Sor-Drew0:20Piaśnikiwięcej»
(07-01-2018 10:20)
RALK — 1. Liga
Kolejka 13
1. Liga:
Atomic53:60Drim Timwięcej»
(07-01-2018 19:00)
TG Power56:66Rybnik Teamwięcej»
(07-01-2018 17:30)
Wściekłe Psy52:58Dobermanywięcej»
(07-01-2018 16:00)
Budsar45:64Wielka Kiść więcej»
(07-01-2018 14:30)
Green Peas77:47Jaworznowięcej»
(07-01-2018 13:00)
Demons66:52Gwiezdno Flotawięcej»
(07-01-2018 11:40)