Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2017/18 - 1. Liga - Kolejka 6

(2017-10-29)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Sowa1. Sowa (Gwiezdno Flota)29,00
2. Kaptacz (Atomic)27,00
3. Jaszczurowski (Be Perfect)25,00
4. Grzegorzewski (Drim Tim)24,00
5. Gembus (Be Perfect)23,00
6. Kurek (Atomic)22,00
7. Bubel (Demons)20,00
8. Chamera (Green Peas)19,00
9. Juraszek (Budsar)19,00
10. Swoboda (Gwiezdno Flota)19,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Kurek1. Kurek (Atomic)26,00
2. Palej (Green Peas)24,00
3. Chamera (Green Peas)22,00
4. Swoboda (Gwiezdno Flota)20,00
5. Grzegorzewski (Drim Tim)19,00
6. Jaszczurowski (Be Perfect)19,00
7. Gembus (Be Perfect)18,00
8. Bubel (Demons)17,00
9. Hirsz (Drim Tim)17,00
10. Kaptacz (Atomic)16,00

Czas gry

#ZawodnikŚrednia
Chamera1. Chamera (Green Peas)45,00
2. Palicki (Green Peas)45,00
3. Bartecki (Green Peas)43,00
4. Białas (Hica)40,00
5. Białdyga (Gwiezdno Flota)40,00
6. Bubel (Demons)40,00
7. Gajdziński (Wielka Kiść )40,00
8. Gembus (Be Perfect)40,00
9. Hirsz (Drim Tim)40,00
10. Kaszycki (Demons)40,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Sowa1. Sowa (Gwiezdno Flota)19,00
2. Palicki (Green Peas)15,00
3. Gembus (Be Perfect)14,00
4. Kaptacz (Atomic)14,00
5. Białdyga (Gwiezdno Flota)11,00
6. Błędowski (Be Perfect)11,00
7. Bubel (Demons)10,00
8. Gajdziński (Wielka Kiść )10,00
9. Juraszek (Budsar)10,00
10. Grzegorzewski (Drim Tim)9,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Bartecki1. Bartecki (Green Peas)7,00
2. Zielony (Be Perfect)6,00
3. Gajdziński (Wielka Kiść )5,00
4. Gembus (Be Perfect)5,00
5. Grzegorzewski (Drim Tim)5,00
6. Kaptacz (Atomic)5,00
7. Sass (Atomic)5,00
8. Szmal (Atomic)5,00
9. Korach (Hica)4,00
10. Kuczera (Gwiezdno Flota)4,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Bartecki1. Bartecki (Green Peas)6,00
2. Szmal (Atomic)5,00
3. Chamera (Green Peas)4,00
4. Kaptacz (Atomic)4,00
5. Malicki (Dobermany)4,00
6. Jaszczurowski (Be Perfect)3,00
7. Juraszek (Budsar)3,00
8. Lato (Gwiezdno Flota)3,00
9. Sergiel (Jaworzno)3,00
10. Białdyga (Gwiezdno Flota)2,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Sowa1. Sowa (Gwiezdno Flota)3,00
2. Doktorczyk (Atomic)2,00
3. Juraszek (Budsar)2,00
4. Kampa (Drim Tim)2,00
5. Lewicki (Demons)2,00
6. Bartecki (Green Peas)1,00
7. Białdyga (Gwiezdno Flota)1,00
8. Chamera (Green Peas)1,00
9. Kaptacz (Atomic)1,00
10. Marchacz (Drim Tim)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Bartecki1. Bartecki (Green Peas)7,00
2. Kaptacz (Atomic)6,00
3. Białdyga (Gwiezdno Flota)5,00
4. Grzegorzewski (Drim Tim)5,00
5. Wesołowski (Budsar)5,00
6. Chamera (Green Peas)4,00
7. Gruca (Dobermany)4,00
8. Hiltawski (Green Peas)4,00
9. Hirsz (Drim Tim)4,00
10. Juraszek (Budsar)4,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Jaszczurowski1. Jaszczurowski (Be Perfect)77,8%
2. Sowa (Gwiezdno Flota)66,7%
3. Doktorczyk (Atomic)62,5%
4. Parkietny (TG Power)62,5%
5. Pyzik (TG Power)62,5%
6. Grzegorzewski (Drim Tim)61,5%
7. Malicki (Dobermany)60,0%
8. Zemrzycki (Be Perfect)60,0%
9. Palej (Green Peas)58,8%
10. Kurek (Atomic)52,9%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Jaszczurowski1. Jaszczurowski (Be Perfect)83,3%
2. Hirsz (Drim Tim)57,1%
3. Wesołowski (Budsar)57,1%
4. Kurek (Atomic)54,6%
5. Pierchała (Rybnik Team)50,0%
6. Swoboda (Gwiezdno Flota)44,4%
7. Świerkowicz (Budsar)44,4%
8. Palej (Green Peas)42,9%
9. Pietryga (TG Power)42,9%
10. Kuczera (Gwiezdno Flota)36,4%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Hiltawski1. Hiltawski (Green Peas)100,0%
2. Kaptacz (Atomic)85,7%
3. Bubel (Demons)80,0%
4. Korach (Hica)80,0%
5. Polnik (Rybnik Team)66,7%
6. Pokorski (Dobermany)60,0%
7. Chamera (Green Peas)55,6%
8. Gajdziński (Wielka Kiść )50,0%
9. Sass (Atomic)50,0%
10. Winkler (Jaworzno)12,5%

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 13
2. Liga:
Olimpia60:59Killa Beeswięcej»
(20-01-2019 10:20)
Energiczni59:82Zrywwięcej»
(20-01-2019 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 14
1. Liga:
Romus85:69Atomicwięcej»
(20-01-2019 19:00)
Rybnik Team49:71Green Peaswięcej»
(20-01-2019 17:30)
Dobermany20:0Demonswięcej»
(20-01-2019 16:00)
Drim Tim71:62Be Perfectwięcej»
(20-01-2019 14:30)
Płomień44:66Jaworznowięcej»
(20-01-2019 13:00)
Gwiezdno Flota86:78Budsarwięcej»
(20-01-2019 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 13
2. Liga:
Gwiazdy Podwórka56:61ZGPwięcej»
(19-01-2019 13:00)
Se Gramy55:59Wielka Kiść więcej»
(19-01-2019 11:40)
Wataha33:66Longmanwięcej»
(19-01-2019 10:20)
Hica57:54Piaśnikiwięcej»
(19-01-2019 9:00)