Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2017/18

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2017/18 - 1. Liga - Kolejka 6

(2017-10-29)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Sowa (Wielka Ki¶ć )29,00
2. Kaptacz (Atomic)27,00
3. Jaszczurowski (W¶ciekłe Psy)25,00
4. Grzegorzewski (Drim Tim)24,00
5. Gembus (W¶ciekłe Psy)23,00
6. Kurek (Atomic)22,00
7. Hauzer* (Demons)21,00
8. Remin (Jaworzno)21,00
9. Bubel (Demons)20,00
10. Chamera (Green Peas)19,00

Punkty

#Zawodnik¦rednia
Kurek1. Kurek (Atomic)26,00
2. Palej (Green Peas)24,00
3. Chamera (Green Peas)22,00
4. Swoboda (Gwiezdno Flota)20,00
5. Grzegorzewski (Drim Tim)19,00
6. Jaszczurowski (W¶ciekłe Psy)19,00
7. Remin (Jaworzno)19,00
8. Gembus (W¶ciekłe Psy)18,00
9. Bubel (Demons)17,00
10. Hirsz (Drim Tim)17,00

Czas gry

#Zawodnik¦rednia
Chamera1. Chamera (Green Peas)45,00
2. Palicki (Green Peas)45,00
3. Bartecki (Green Peas)43,00
4. Białas (Gwiezdno Flota)40,00
5. Białdyga (Gwiezdno Flota)40,00
6. Bogdanowicz (Wielka Ki¶ć )40,00
7. Bubel (Demons)40,00
8. Gajdziński (Wielka Ki¶ć )40,00
9. Gembus (W¶ciekłe Psy)40,00
10. Hauzer* (Demons)40,00

Zbiórki

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Sowa (Wielka Ki¶ć )19,00
2. Palicki (Green Peas)15,00
3. Gembus (W¶ciekłe Psy)14,00
4. Kaptacz (Atomic)14,00
5. Białdyga (Gwiezdno Flota)11,00
6. Błędowski (W¶ciekłe Psy)11,00
7. Bubel (Demons)10,00
8. Gajdziński (Wielka Ki¶ć )10,00
9. Juraszek (Budsar)10,00
10. Grzegorzewski (Drim Tim)9,00

Asysty

#Zawodnik¦rednia
Bartecki1. Bartecki (Green Peas)7,00
2. Zielony (W¶ciekłe Psy)6,00
3. Bogdanowicz (Wielka Ki¶ć )5,00
4. Gajdziński (Wielka Ki¶ć )5,00
5. Gembus (W¶ciekłe Psy)5,00
6. Grzegorzewski (Drim Tim)5,00
7. Hauzer* (Demons)5,00
8. Kaptacz (Atomic)5,00
9. Sass (Atomic)5,00
10. Szmal (Atomic)5,00

Przechwyty

#Zawodnik¦rednia
Bartecki1. Bartecki (Green Peas)6,00
2. Szmal (Atomic)5,00
3. Chamera (Green Peas)4,00
4. Kaptacz (Atomic)4,00
5. Malicki (Dobermany)4,00
6. Jaszczurowski (W¶ciekłe Psy)3,00
7. Juraszek (Budsar)3,00
8. Lato (Gwiezdno Flota)3,00
9. Sergiel (Jaworzno)3,00
10. Białdyga (Gwiezdno Flota)2,00

Bloki

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Sowa (Wielka Ki¶ć )3,00
2. Doktorczyk (Atomic)2,00
3. Juraszek (Budsar)2,00
4. Kampa (Drim Tim)2,00
5. Krajewski (Budsar)2,00
6. Lewicki (Demons)2,00
7. Bartecki (Green Peas)1,00
8. Białdyga (Gwiezdno Flota)1,00
9. Chamera (Green Peas)1,00
10. Kaptacz (Atomic)1,00

Straty

#Zawodnik¦rednia
Bartecki1. Bartecki (Green Peas)7,00
2. Bogdanowicz (Wielka Ki¶ć )6,00
3. Kaptacz (Atomic)6,00
4. Białdyga (Gwiezdno Flota)5,00
5. Grzegorzewski (Drim Tim)5,00
6. Wesołowski (Wielka Ki¶ć )5,00
7. Chamera (Green Peas)4,00
8. Gruca (Dobermany)4,00
9. Hiltawski (Green Peas)4,00
10. Hirsz (Drim Tim)4,00

Skuteczno¶ć z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Jaszczurowski (W¶ciekłe Psy)77,8%
2. Sowa (Wielka Ki¶ć )66,7%
3. Doktorczyk (Atomic)62,5%
4. Parkietny (TG Power)62,5%
5. Pyzik (TG Power)62,5%
6. Grzegorzewski (Drim Tim)61,5%
7. Krajewski (Budsar)60,0%
8. Malicki (Dobermany)60,0%
9. Zemrzycki (W¶ciekłe Psy)60,0%
10. Palej (Green Peas)58,8%

Skuteczno¶ć za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Jaszczurowski (W¶ciekłe Psy)83,3%
2. Hirsz (Drim Tim)57,1%
3. Wesołowski (Wielka Ki¶ć )57,1%
4. Kurek (Atomic)54,6%
5. Pierchała (Rybnik Team)50,0%
6. Swoboda (Gwiezdno Flota)44,4%
7. ¦wierkowicz (Budsar)44,4%
8. Palej (Green Peas)42,9%
9. Pietryga (TG Power)42,9%
10. Bogdanowicz (Wielka Ki¶ć )40,0%

Skuteczno¶ć za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Hiltawski1. Hiltawski (Green Peas)100,0%
2. Kaptacz (Atomic)85,7%
3. Bubel (Demons)80,0%
4. Korach (Gwiezdno Flota)80,0%
5. Polnik (Rybnik Team)66,7%
6. Pokorski (Dobermany)60,0%
7. Chamera (Green Peas)55,6%
8. Białkowski (Dobermany)50,0%
9. Gajdziński (Wielka Ki¶ć )50,0%
10. Sass (Atomic)50,0%

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Romus76:72Longmanwięcej»
(13-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
2. Liga - Finał:
Płomień47:48Monstarswięcej»
(13-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota55:81Rybnik Teamwięcej»
(12-05-2018 14:30)
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Longman40:52Romuswięcej»
(12-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons73:85Drim Timwięcej»
(12-05-2018 16:00)
Spotkania 1
2. Liga - Finał:
Monstars55:80Płomieńwięcej»
(12-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Rybnik Team72:69Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2018 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim61:58Demonswięcej»
(22-04-2018 16:00)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)