Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2017/18

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2017/18 - 1. Liga - Kolejka 5

(2017-10-22)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Świerkowicz1. Świerkowicz (Budsar)28,00
2. Modrzyński (Gwiezdno Flota)27,00
3. Kampa (TG Power)26,00
4. Urbaś (Jaworzno)26,00
5. Gajdziński (Wielka Kiść )23,00
6. Kurek (Atomic)23,00
7. Kamiński (Rybnik Team)21,00
8. Hirsz (Drim Tim)20,00
9. Lewicki (Demons)20,00
10. Adamczyk (Demons)19,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Świerkowicz1. Świerkowicz (Budsar)34,00
2. Modrzyński (Gwiezdno Flota)26,00
3. Zieliński (TG Power)21,00
4. Adamczyk (Demons)19,00
5. Gajdziński (Wielka Kiść )19,00
6. Kampa (TG Power)19,00
7. Gembus (Wściekłe Psy)18,00
8. Pazoła (Jaworzno)17,00
9. Hirsz (Drim Tim)16,00
10. Morawiec (Drim Tim)16,00

Czas gry

#ZawodnikŚrednia
Chamera1. Chamera (Green Peas)40,00
2. Janik (Wielka Kiść )40,00
3. Juraszek (Budsar)40,00
4. Krajewski (Budsar)40,00
5. Malicki (Dobermany)40,00
6. Pazoła (Jaworzno)40,00
7. Sazanów (Budsar)40,00
8. Sergiel (Jaworzno)40,00
9. Świerkowicz (Budsar)40,00
10. Tartas (Budsar)40,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Kamiński (Rybnik Team)15,00
2. Bubel (Demons)13,00
3. Juraszek (Budsar)13,00
4. Kampa (TG Power)13,00
5. Gembus (Wściekłe Psy)12,00
6. Przywarka (Green Peas)11,00
7. Kurek (Atomic)9,00
8. Sazanów (Budsar)9,00
9. Sowa (Wielka Kiść )9,00
10. Tartas (Budsar)9,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Sazanów1. Sazanów (Budsar)10,00
2. Kucharczyk (Drim Tim)8,00
3. Chamera (Green Peas)6,00
4. Lato (Gwiezdno Flota)6,00
5. Urbaś (Jaworzno)6,00
6. Wesołowski (Wielka Kiść )6,00
7. Grzegorzewski (Drim Tim)5,00
8. Janik (Wielka Kiść )5,00
9. Kuczera (Gwiezdno Flota)5,00
10. Lewicki (Demons)5,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Grzegorzewski (Drim Tim)5,00
2. Urbaś (Jaworzno)5,00
3. Modrzyński (Gwiezdno Flota)4,00
4. Szpala (Wielka Kiść )4,00
5. Zielony (Wściekłe Psy)4,00
6. Kucharczyk (Drim Tim)3,00
7. Kurek (Atomic)3,00
8. Palej (Green Peas)3,00
9. Pietryga (TG Power)3,00
10. Wieczorek (TG Power)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Gajdziński (Wielka Kiść )3,00
2. Hirsz (Drim Tim)3,00
3. Kampa (TG Power)3,00
4. Gembus (Wściekłe Psy)2,00
5. Juraszek (Budsar)2,00
6. Kurek (Atomic)2,00
7. Pietryga (TG Power)2,00
8. Winkler (Jaworzno)2,00
9. Bastek (Green Peas)1,00
10. Bubel (Demons)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Sazanów1. Sazanów (Budsar)9,00
2. Janik (Wielka Kiść )7,00
3. Chamera (Green Peas)5,00
4. Pietryga (TG Power)5,00
5. Rduch (Rybnik Team)5,00
6. Grzegorzewski (Drim Tim)4,00
7. Hauzer* (Demons)4,00
8. Kupczak (Rybnik Team)4,00
9. Lato (Gwiezdno Flota)4,00
10. Sergiel (Jaworzno)4,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Wesołowski (Wielka Kiść )66,7%
2. Lewicki (Demons)62,5%
3. Kampa (TG Power)61,5%
4. Pazoła (Jaworzno)58,3%
5. Kocy (Dobermany)57,1%
6. Świerkowicz (Budsar)56,5%
7. Gajdziński (Wielka Kiść )56,3%
8. Gołysz (Rybnik Team)55,6%
9. Kurek (Atomic)54,6%
10. Morawiec (Drim Tim)50,0%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Morawiec (Drim Tim)66,7%
2. Świerkowicz (Budsar)61,5%
3. Hirsz (Drim Tim)57,1%
4. Modrzyński (Gwiezdno Flota)57,1%
5. Lewicki (Demons)50,0%
6. Adamczyk (Demons)45,5%
7. Jaszczurowski (Wściekłe Psy)44,4%
8. Pazoła (Jaworzno)40,0%
9. Gembus (Wściekłe Psy)33,3%
10. Janik (Wielka Kiść )33,3%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Malicki (Dobermany)83,3%
2. Warchoł (Jaworzno)80,0%
3. Palej (Green Peas)66,7%
4. Pietryga (TG Power)66,7%
5. Grzegorzewski (Drim Tim)63,6%
6. Gołysz (Rybnik Team)50,0%
7. Kampa (TG Power)50,0%
8. Pokorski (Dobermany)40,0%
9. Winkler (Jaworzno)40,0%
10. Chamera (Green Peas)25,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Kuczera (Gwiezdno Flota)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Rybnik Team72:69Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2018 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim61:58Demonswięcej»
(22-04-2018 16:00)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 1:
Romus43:70Monstarswięcej»
(14-04-2018)
2. Liga - półfinał para 2:
Płomień71:48Longmanwięcej»
(14-04-2018)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Demons50:78Rybnik Teamwięcej»
(14-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 1:
Monstars65:53Romuswięcej»
(14-04-2018)
2. Liga - półfinał para 2:
Longman60:55Płomieńwięcej»
(14-04-2018)
RALK — Finały
Spotkania 3
1. Liga - Finał:
Drim Tim64:73Demonswięcej»
(21-05-2017 17:30)