Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2017/18

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2017/18 - 1. Liga - Kolejka 4

(2017-10-15)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Bubel (Demons)35,00
2. Grzegorzewski (Drim Tim)22,00
3. Janik (Wielka Ki¶ć )22,00
4. Kamiński (Rybnik Team)22,00
5. Gajdziński (Wielka Ki¶ć )21,00
6. Krajewski (Budsar)20,00
7. Pietryga (TG Power)20,00
8. Suchan (Dobermany)20,00
9. Juraszek (Budsar)19,00
10. Szmal (Atomic)19,00

Punkty

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Bubel (Demons)31,00
2. Pietryga (TG Power)21,00
3. Janik (Wielka Ki¶ć )20,00
4. Grzegorzewski (Drim Tim)19,00
5. Przybyła (Gwiezdno Flota)19,00
6. Gembus (W¶ciekłe Psy)18,00
7. Palej (Green Peas)18,00
8. Zieliński (TG Power)18,00
9. Gajdziński (Wielka Ki¶ć )17,00
10. Rduch (Rybnik Team)17,00

Czas gry

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Błędowski (W¶ciekłe Psy)45,00
2. Gembus (W¶ciekłe Psy)45,00
3. Kałuża (W¶ciekłe Psy)45,00
4. Zemrzycki (W¶ciekłe Psy)45,00
5. Zielony (W¶ciekłe Psy)45,00
6. Grzegorzewski (Drim Tim)43,00
7. Parkietny (TG Power)40,00
8. Pietryga (TG Power)40,00
9. Pietryga (TG Power)40,00
10. Warchoł (Jaworzno)40,00

Zbiórki

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Bubel (Demons)13,00
2. Kaptacz (Atomic)13,00
3. Białkowski (Dobermany)12,00
4. Błędowski (W¶ciekłe Psy)12,00
5. Gembus (W¶ciekłe Psy)12,00
6. Kałuża (W¶ciekłe Psy)12,00
7. Kamiński (Rybnik Team)12,00
8. Grzegorzewski (Drim Tim)11,00
9. Juraszek (Budsar)11,00
10. Winkler (Jaworzno)11,00

Asysty

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Wesołowski (Wielka Ki¶ć )7,00
2. Hauzer* (Demons)6,00
3. Sergiel (Jaworzno)6,00
4. Zielony (W¶ciekłe Psy)6,00
5. Chamera (Green Peas)5,00
6. Kamiński (Rybnik Team)5,00
7. Kampa (Drim Tim)5,00
8. Kuczera (Gwiezdno Flota)5,00
9. Bartecki (Green Peas)4,00
10. Bubel (Demons)4,00

Przechwyty

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Kuczera (Gwiezdno Flota)4,00
2. Malicki (Dobermany)4,00
3. Rojek (Dobermany)4,00
4. Zieliński (TG Power)4,00
5. Grzegorzewski (Drim Tim)3,00
6. Janik (Wielka Ki¶ć )3,00
7. Juraszek (Budsar)3,00
8. Klonowski (Rybnik Team)3,00
9. Łokociejewski (Budsar)3,00
10. Pietryga (TG Power)3,00

Bloki

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Gembus (W¶ciekłe Psy)3,00
2. Bastek (Green Peas)2,00
3. Białkowski (Dobermany)2,00
4. Juraszek (Budsar)2,00
5. Kałuża (W¶ciekłe Psy)2,00
6. Kołodziej (Atomic)2,00
7. Krajewski (Budsar)2,00
8. Napierała (Rybnik Team)2,00
9. Białas (Gwiezdno Flota)1,00
10. Gołysz (Rybnik Team)1,00

Straty

#Zawodnik¦rednia
Chamera1. Chamera (Green Peas)8,00
2. Kałuża (W¶ciekłe Psy)7,00
3. Zieliński (TG Power)6,00
4. Gruca (Dobermany)5,00
5. Sergiel (Jaworzno)5,00
6. Wesołowski (Wielka Ki¶ć )5,00
7. Zemrzycki (W¶ciekłe Psy)5,00
8. Bartecki (Green Peas)4,00
9. Hauzer* (Demons)4,00
10. Lewicki (Demons)4,00

Skuteczno¶ć z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Suchan1. Suchan (Dobermany)75,0%
2. Szmal (Atomic)62,5%
3. Gajdziński (Wielka Ki¶ć )61,5%
4. Janik (Wielka Ki¶ć )58,3%
5. Krajewski (Budsar)58,3%
6. Winkler (Jaworzno)57,1%
7. Bubel (Demons)56,5%
8. Palej (Green Peas)55,6%
9. Swoboda (Gwiezdno Flota)55,6%
10. Kałuża (W¶ciekłe Psy)50,0%

Skuteczno¶ć za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Palej (Green Peas)60,0%
2. ¦wierkowicz (Budsar)55,6%
3. Bubel (Demons)50,0%
4. Przybyła (Gwiezdno Flota)50,0%
5. Szymura (Rybnik Team)50,0%
6. Lewicki (Demons)42,9%
7. Pietryga (TG Power)42,9%
8. Pietryga (TG Power)40,0%
9. Kampa (Drim Tim)37,5%
10. Grzegorzewski (Drim Tim)33,3%

Skuteczno¶ć za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Hauzer* (Demons)83,3%
2. Kornecki (Drim Tim)83,3%
3. Swoboda (Gwiezdno Flota)80,0%
4. Palej (Green Peas)71,4%
5. Grzegorzewski (Drim Tim)60,0%
6. Winkler (Jaworzno)60,0%
7. Białkowski (Dobermany)55,6%
8. Chamera (Green Peas)50,0%
9. Pokorski (Dobermany)16,7%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Bartecki1. Bartecki (Green Peas)1,00
2. Kuczera (Gwiezdno Flota)1,00
3. Lulko (Wielka Ki¶ć )1,00
4. Malicki (Dobermany)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 5
2. Liga:
Sor-Drew36:75Watahawięcej»
(21-10-2017 13:00)
Killa Bees66:35Gwiazdy Podwórkawięcej»
(21-10-2017 11:40)
Se Gramy49:41Olimpiawięcej»
(21-10-2017 10:20)
Płomień73:57Romuswięcej»
(21-10-2017 9:00)
Kolejka 4
Olimpia44:49Sor-Drewwięcej»
(15-10-2017 10:20)
Romus55:46Killa Beeswięcej»
(15-10-2017 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 4
1. Liga:
Wielka Ki¶ć 57:67Demonswięcej»
(15-10-2017 19:00)
Dobermany57:53Green Peaswięcej»
(15-10-2017 17:30)
Gwiezdno Flota60:48Jaworznowięcej»
(15-10-2017 16:00)
Drim Tim58:50W¶ciekłe Psywięcej»
(15-10-2017 14:30)
Rybnik Team69:53Budsarwięcej»
(15-10-2017 13:00)
Atomic71:60TG Powerwięcej»
(15-10-2017 11:40)