Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2017/18 - 1. Liga - Kolejka 4

(2017-10-15)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Bubel1. Bubel (Demons)35,00
2. Grzegorzewski (Drim Tim)22,00
3. Janik (Wielka Kiść )22,00
4. Kamiński (Rybnik Team)22,00
5. Gajdziński (Wielka Kiść )21,00
6. Pietryga (TG Power)20,00
7. Suchan (Dobermany)20,00
8. Juraszek (Budsar)19,00
9. Szmal (Atomic)19,00
10. Kaptacz (Atomic)18,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Bubel1. Bubel (Demons)31,00
2. Pietryga (TG Power)21,00
3. Janik (Wielka Kiść )20,00
4. Grzegorzewski (Drim Tim)19,00
5. Przybyła (Gwiezdno Flota)19,00
6. Gembus (Be Perfect)18,00
7. Palej (Green Peas)18,00
8. Zieliński (TG Power)18,00
9. Gajdziński (Wielka Kiść )17,00
10. Rduch (Rybnik Team)17,00

Czas gry

#ZawodnikŚrednia
Błędowski1. Błędowski (Be Perfect)45,00
2. Gembus (Be Perfect)45,00
3. Kałuża (Be Perfect)45,00
4. Zemrzycki (Be Perfect)45,00
5. Zielony (Be Perfect)45,00
6. Grzegorzewski (Drim Tim)43,00
7. Parkietny (TG Power)40,00
8. Pietryga (TG Power)40,00
9. Pietryga (TG Power)40,00
10. Warchoł (Jaworzno)40,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Bubel1. Bubel (Demons)13,00
2. Kaptacz (Atomic)13,00
3. Błędowski (Be Perfect)12,00
4. Gembus (Be Perfect)12,00
5. Kałuża (Be Perfect)12,00
6. Kamiński (Rybnik Team)12,00
7. Grzegorzewski (Drim Tim)11,00
8. Juraszek (Budsar)11,00
9. Winkler (Jaworzno)11,00
10. Pietryga (TG Power)10,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Wesołowski1. Wesołowski (Budsar)7,00
2. Sergiel (Jaworzno)6,00
3. Zielony (Be Perfect)6,00
4. Chamera (Green Peas)5,00
5. Kamiński (Rybnik Team)5,00
6. Kampa (Drim Tim)5,00
7. Kucharczyk (Drim Tim)5,00
8. Kuczera (Gwiezdno Flota)5,00
9. Bartecki (Green Peas)4,00
10. Bubel (Demons)4,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Kuczera1. Kuczera (Gwiezdno Flota)4,00
2. Malicki (Dobermany)4,00
3. Zieliński (TG Power)4,00
4. Grzegorzewski (Drim Tim)3,00
5. Janik (Wielka Kiść )3,00
6. Juraszek (Budsar)3,00
7. Pietryga (TG Power)3,00
8. Bartecki (Green Peas)2,00
9. Doktorczyk (Atomic)2,00
10. Gajdziński (Wielka Kiść )2,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Gembus (Be Perfect)3,00
2. Bastek (Green Peas)2,00
3. Juraszek (Budsar)2,00
4. Kałuża (Be Perfect)2,00
5. Kołodziej (Atomic)2,00
6. Napierała (Rybnik Team)2,00
7. Białas (Hica)1,00
8. Gołysz (Rybnik Team)1,00
9. Grzegorzewski (Drim Tim)1,00
10. Kamiński (Rybnik Team)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Chamera1. Chamera (Green Peas)8,00
2. Kałuża (Be Perfect)7,00
3. Zieliński (TG Power)6,00
4. Gruca (Dobermany)5,00
5. Sergiel (Jaworzno)5,00
6. Wesołowski (Budsar)5,00
7. Zemrzycki (Be Perfect)5,00
8. Bartecki (Green Peas)4,00
9. Lewicki (Demons)4,00
10. Palej (Green Peas)4,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Suchan1. Suchan (Dobermany)75,0%
2. Szmal (Atomic)62,5%
3. Gajdziński (Wielka Kiść )61,5%
4. Janik (Wielka Kiść )58,3%
5. Winkler (Jaworzno)57,1%
6. Bubel (Demons)56,5%
7. Palej (Green Peas)55,6%
8. Swoboda (Gwiezdno Flota)55,6%
9. Kałuża (Be Perfect)50,0%
10. Kaszycki (Demons)50,0%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Palej1. Palej (Green Peas)60,0%
2. Świerkowicz (Budsar)55,6%
3. Bubel (Demons)50,0%
4. Przybyła (Gwiezdno Flota)50,0%
5. Szymura (Rybnik Team)50,0%
6. Lewicki (Demons)42,9%
7. Pietryga (TG Power)42,9%
8. Pietryga (TG Power)40,0%
9. Kampa (Drim Tim)37,5%
10. Grzegorzewski (Drim Tim)33,3%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kornecki1. Kornecki (Gwiezdno Flota)83,3%
2. Swoboda (Gwiezdno Flota)80,0%
3. Palej (Green Peas)71,4%
4. Grzegorzewski (Drim Tim)60,0%
5. Winkler (Jaworzno)60,0%
6. Chamera (Green Peas)50,0%
7. Pokorski (Dobermany)16,7%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Bartecki1. Bartecki (Green Peas)1,00
2. Kuczera (Gwiezdno Flota)1,00
3. Lulko (Wielka Kiść )1,00
4. Malicki (Dobermany)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 2
2. Liga Grupa B:
Energiczni57:78Se Gramywięcej»
(10-02-2019 10:20)
Killa Bees61:58Sor-Drewwięcej»
(10-02-2019 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 17
1. Liga:
Budsar72:52Be Perfectwięcej»
(10-02-2019 19:00)
Dobermany65:67Romuswięcej»
(10-02-2019 17:30)
Demons62:65Drim Timwięcej»
(10-02-2019 16:00)
Jaworzno53:62Gwiezdno Flotawięcej»
(10-02-2019 14:30)
Płomień54:82Rybnik Teamwięcej»
(10-02-2019 13:00)
Green Peas67:59Atomicwięcej»
(10-02-2019 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 2
2. Liga Grupa A:
Hica50:70Wielka Kiść więcej»
(09-02-2019 13:00)
Wataha69:60ZGPwięcej»
(09-02-2019 11:40)
Zryw83:57Piaśnikiwięcej»
(09-02-2019 10:20)
RALK — 1. Liga
Kolejka 16
1. Liga:
Rybnik Team78:40Jaworznowięcej»
(03-02-2019 19:00)