Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2017/18

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2017/18 - 1. Liga - Kolejka 3

(2017-10-01)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Kampa (TG Power)28,00
2. Gembus (W¶ciekłe Psy)25,00
3. Kamiński (Rybnik Team)24,00
4. Gajdziński (Wielka Ki¶ć )23,00
5. Grzegorzewski (Drim Tim)22,00
6. Winkler (Jaworzno)22,00
7. Chamera (Green Peas)21,00
8. Szmal (Atomic)21,00
9. Pietryga (TG Power)20,00
10. Zielony (W¶ciekłe Psy)19,00

Punkty

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Gembus (W¶ciekłe Psy)27,00
2. Kampa (TG Power)27,00
3. Modrzyński (Gwiezdno Flota)20,00
4. Wesołowski (Wielka Ki¶ć )20,00
5. Bastek (Green Peas)19,00
6. Winkler (Jaworzno)19,00
7. Gajdziński (Wielka Ki¶ć )18,00
8. Pietryga (TG Power)17,00
9. Grzegorzewski (Drim Tim)16,00
10. Kamiński (Rybnik Team)16,00

Czas gry

#Zawodnik¦rednia
Boczoń1. Boczoń (Wielka Ki¶ć )40,00
2. Chamera (Green Peas)40,00
3. Gajdziński (Wielka Ki¶ć )40,00
4. Gembus (W¶ciekłe Psy)40,00
5. Janik (Wielka Ki¶ć )40,00
6. Juraszek (Budsar)40,00
7. Kałuża (W¶ciekłe Psy)40,00
8. Kampa (TG Power)40,00
9. Krajewski (Budsar)40,00
10. Kupczak (Rybnik Team)40,00

Zbiórki

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Gajdziński (Wielka Ki¶ć )15,00
2. Kampa (TG Power)15,00
3. Białkowski (Dobermany)12,00
4. Juraszek (Budsar)12,00
5. Kamiński (Rybnik Team)11,00
6. Bubel (Demons)10,00
7. Sowa (Wielka Ki¶ć )10,00
8. Szmal (Atomic)10,00
9. Janik (Gwiezdno Flota)9,00
10. Marchacz (Drim Tim)9,00

Asysty

#Zawodnik¦rednia
Chamera1. Chamera (Green Peas)9,00
2. Zielony (W¶ciekłe Psy)7,00
3. Gruca (Dobermany)6,00
4. Grzegorzewski (Drim Tim)6,00
5. Kucharczyk (Drim Tim)6,00
6. Kupczak (Rybnik Team)6,00
7. Wesołowski (Wielka Ki¶ć )6,00
8. Zieliński (TG Power)6,00
9. Bartecki (Green Peas)5,00
10. Janik (Wielka Ki¶ć )5,00

Przechwyty

#Zawodnik¦rednia
Sazanów1. Sazanów (Budsar)6,00
2. Grzegorzewski (Drim Tim)4,00
3. Kucharczyk (Drim Tim)4,00
4. Bartecki (Green Peas)3,00
5. Hirsz (Drim Tim)3,00
6. Janik (Wielka Ki¶ć )3,00
7. Kałuża (W¶ciekłe Psy)3,00
8. Kornecki (Drim Tim)3,00
9. Kotynia (Demons)3,00
10. Kupczak (Rybnik Team)3,00

Bloki

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Bzdyra (Dobermany)3,00
2. Krajewski (Budsar)2,00
3. Pierchała (Rybnik Team)2,00
4. Sazanów (Budsar)2,00
5. Bubel (Demons)1,00
6. Grzegorzewski (Drim Tim)1,00
7. Janik (Gwiezdno Flota)1,00
8. Kampa (Drim Tim)1,00
9. Kaszycki (Demons)1,00
10. Kotynia (Demons)1,00

Straty

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Pazoła (Jaworzno)6,00
2. Pierchała (Rybnik Team)6,00
3. Wesołowski (Wielka Ki¶ć )6,00
4. Zieliński (TG Power)6,00
5. Chamera (Green Peas)5,00
6. Ossowski (TG Power)5,00
7. Gruca (Dobermany)4,00
8. Brańka (Jaworzno)3,00
9. Bzdyra (Dobermany)3,00
10. Gembus (W¶ciekłe Psy)3,00

Skuteczno¶ć z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Kamiński (Rybnik Team)80,0%
2. Winkler (Jaworzno)75,0%
3. Bastek (Green Peas)69,2%
4. Kampa (TG Power)60,0%
5. Kucharczyk (Drim Tim)60,0%
6. Pokorski (Dobermany)58,3%
7. Sass (Atomic)57,1%
8. Szmal (Atomic)57,1%
9. Zielony (W¶ciekłe Psy)57,1%
10. Chamera (Green Peas)55,6%

Skuteczno¶ć za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Hiltawski1. Hiltawski (Green Peas)60,0%
2. Modrzyński (Gwiezdno Flota)44,4%
3. Pietryga (TG Power)42,9%
4. Wilk (Demons)40,0%
5. Klonowski (Rybnik Team)37,5%
6. Adamczyk (Demons)33,3%
7. Gembus (W¶ciekłe Psy)33,3%
8. Łokociejewski (Budsar)33,3%
9. Pierchała (Rybnik Team)27,3%
10. Bzdyra (Dobermany)25,0%

Skuteczno¶ć za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Sass1. Sass (Atomic)100,0%
2. Lato (Gwiezdno Flota)80,0%
3. Zieliński (TG Power)60,0%
4. Kampa (TG Power)50,0%
5. Bubel (Demons)40,0%
6. Modrzyński (Gwiezdno Flota)40,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Kurek1. Kurek (Atomic)1,00
2. Lato (Gwiezdno Flota)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Romus76:72Longmanwięcej»
(13-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
2. Liga - Finał:
Płomień47:48Monstarswięcej»
(13-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota55:81Rybnik Teamwięcej»
(12-05-2018 14:30)
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Longman40:52Romuswięcej»
(12-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons73:85Drim Timwięcej»
(12-05-2018 16:00)
Spotkania 1
2. Liga - Finał:
Monstars55:80Płomieńwięcej»
(12-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Rybnik Team72:69Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2018 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim61:58Demonswięcej»
(22-04-2018 16:00)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)