Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2017/18

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2017/18 - 1. Liga - Kolejka 3

(2017-10-01)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Kampa (TG Power)28,00
2. Gembus (W¶ciekłe Psy)25,00
3. Kamiński (Rybnik Team)24,00
4. Gajdziński (Wielka Ki¶ć )23,00
5. Grzegorzewski (Drim Tim)22,00
6. Winkler (Jaworzno)22,00
7. Chamera (Green Peas)21,00
8. Szmal (Atomic)21,00
9. Pietryga (TG Power)20,00
10. Zielony (W¶ciekłe Psy)19,00

Punkty

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Gembus (W¶ciekłe Psy)27,00
2. Kampa (TG Power)27,00
3. Modrzyński (Gwiezdno Flota)20,00
4. Wesołowski (Wielka Ki¶ć )20,00
5. Bastek (Green Peas)19,00
6. Winkler (Jaworzno)19,00
7. Gajdziński (Wielka Ki¶ć )18,00
8. Pietryga (TG Power)17,00
9. Grzegorzewski (Drim Tim)16,00
10. Kamiński (Rybnik Team)16,00

Czas gry

#Zawodnik¦rednia
Boczoń1. Boczoń (Wielka Ki¶ć )40,00
2. Chamera (Green Peas)40,00
3. Gajdziński (Wielka Ki¶ć )40,00
4. Gembus (W¶ciekłe Psy)40,00
5. Janik (Wielka Ki¶ć )40,00
6. Juraszek (Budsar)40,00
7. Kałuża (W¶ciekłe Psy)40,00
8. Kampa (TG Power)40,00
9. Krajewski (Budsar)40,00
10. Kupczak (Rybnik Team)40,00

Zbiórki

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Gajdziński (Wielka Ki¶ć )15,00
2. Kampa (TG Power)15,00
3. Białkowski (Dobermany)12,00
4. Juraszek (Budsar)12,00
5. Kamiński (Rybnik Team)11,00
6. Bubel (Demons)10,00
7. Sowa (Wielka Ki¶ć )10,00
8. Szmal (Atomic)10,00
9. Janik (Gwiezdno Flota)9,00
10. Marchacz (Drim Tim)9,00

Asysty

#Zawodnik¦rednia
Chamera1. Chamera (Green Peas)9,00
2. Zielony (W¶ciekłe Psy)7,00
3. Gruca (Dobermany)6,00
4. Grzegorzewski (Drim Tim)6,00
5. Kucharczyk (Drim Tim)6,00
6. Kupczak (Rybnik Team)6,00
7. Wesołowski (Wielka Ki¶ć )6,00
8. Zieliński (TG Power)6,00
9. Bartecki (Green Peas)5,00
10. Janik (Gwiezdno Flota)5,00

Przechwyty

#Zawodnik¦rednia
Sazanów1. Sazanów (Budsar)6,00
2. Grzegorzewski (Drim Tim)4,00
3. Kucharczyk (Drim Tim)4,00
4. Bartecki (Green Peas)3,00
5. Hirsz (Drim Tim)3,00
6. Janik (Wielka Ki¶ć )3,00
7. Kałuża (W¶ciekłe Psy)3,00
8. Kornecki (Drim Tim)3,00
9. Kotynia (Demons)3,00
10. Kupczak (Rybnik Team)3,00

Bloki

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Bzdyra (Dobermany)3,00
2. Kołodziej (Atomic)3,00
3. Krajewski (Budsar)2,00
4. Pierchała (Rybnik Team)2,00
5. Sazanów (Budsar)2,00
6. Bubel (Demons)1,00
7. Grzegorzewski (Drim Tim)1,00
8. Janik (Gwiezdno Flota)1,00
9. Kampa (Drim Tim)1,00
10. Kaszycki (Demons)1,00

Straty

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Pazoła (Jaworzno)6,00
2. Pierchała (Rybnik Team)6,00
3. Wesołowski (Wielka Ki¶ć )6,00
4. Zieliński (TG Power)6,00
5. Chamera (Green Peas)5,00
6. Józefów (Jaworzno)5,00
7. Lis (Budsar)5,00
8. Ossowski (TG Power)5,00
9. Gruca (Dobermany)4,00
10. Brańka (Jaworzno)3,00

Skuteczno¶ć z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Kamiński (Rybnik Team)80,0%
2. Winkler (Jaworzno)75,0%
3. Bastek (Green Peas)69,2%
4. Kampa (TG Power)60,0%
5. Kucharczyk (Drim Tim)60,0%
6. Pokorski (Dobermany)58,3%
7. Sass (Atomic)57,1%
8. Szmal (Atomic)57,1%
9. Zielony (W¶ciekłe Psy)57,1%
10. Chamera (Green Peas)55,6%

Skuteczno¶ć za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Hiltawski1. Hiltawski (Green Peas)60,0%
2. Modrzyński (Gwiezdno Flota)44,4%
3. Pietryga (TG Power)42,9%
4. Wilk (Demons)40,0%
5. Klonowski (Rybnik Team)37,5%
6. Adamczyk (Demons)33,3%
7. Gembus (W¶ciekłe Psy)33,3%
8. Łokociejewski (Budsar)33,3%
9. Lis (Budsar)30,0%
10. Pierchała (Rybnik Team)27,3%

Skuteczno¶ć za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Sass1. Sass (Atomic)100,0%
2. Lato (Gwiezdno Flota)80,0%
3. Zieliński (TG Power)60,0%
4. Kampa (TG Power)50,0%
5. Bubel (Demons)40,0%
6. Modrzyński (Gwiezdno Flota)40,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Kurek1. Kurek (Atomic)1,00
2. Lato (Gwiezdno Flota)1,00
3. Lis (Budsar)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 5
2. Liga:
ZGP41:56Pia¶nikiwięcej»
(22-10-2017 10:20)
Longman75:45Zrywwięcej»
(22-10-2017 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 5
1. Liga:
Green Peas50:54Rybnik Teamwięcej»
(22-10-2017 19:00)
Demons71:48Dobermanywięcej»
(22-10-2017 17:30)
Budsar70:74Drim Timwięcej»
(22-10-2017 16:00)
TG Power69:73Gwiezdno Flotawięcej»
(22-10-2017 14:30)
W¶ciekłe Psy73:59Atomicwięcej»
(22-10-2017 13:00)
Jaworzno67:60Wielka Ki¶ć więcej»
(22-10-2017 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 5
2. Liga:
Sor-Drew36:75Watahawięcej»
(21-10-2017 13:00)
Killa Bees66:35Gwiazdy Podwórkawięcej»
(21-10-2017 11:40)
Se Gramy49:41Olimpiawięcej»
(21-10-2017 10:20)
Płomień73:57Romuswięcej»
(21-10-2017 9:00)