Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2017/18

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2017/18 - 1. Liga - Kolejka 2

(2017-09-24)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Adamczyk (Demons)32,00
2. Chamera (Green Peas)31,00
3. Pierchała (Rybnik Team)30,00
4. Szymura (Rybnik Team)29,00
5. Grzegorzewski (Drim Tim)23,00
6. Wilk (Demons)23,00
7. Juraszek (Budsar)22,00
8. Kałuża (Wściekłe Psy)22,00
9. Zieliński (TG Power)22,00
10. Malicki (Dobermany)21,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Adamczyk (Demons)30,00
2. Szymura (Rybnik Team)26,00
3. Pierchała (Rybnik Team)24,00
4. Grzegorzewski (Drim Tim)22,00
5. Zieliński (TG Power)21,00
6. Modrzyński (Gwiezdno Flota)20,00
7. Wilk (Demons)20,00
8. Malicki (Dobermany)18,00
9. Juraszek (Budsar)17,00
10. Kurek (Atomic)17,00

Czas gry

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Adamczyk (Demons)40,00
2. Flaga (Jaworzno)40,00
3. Kurek (Atomic)40,00
4. Modrzyński (Gwiezdno Flota)40,00
5. Pierchała (Rybnik Team)40,00
6. Prokurat (Jaworzno)40,00
7. Przywarka (Green Peas)40,00
8. Rydel (Jaworzno)40,00
9. Sergiel (Jaworzno)40,00
10. Sowa (Wielka Kiść )40,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Chamera1. Chamera (Green Peas)18,00
2. Białkowski (Dobermany)14,00
3. Bartecki (Green Peas)13,00
4. Sowa (Wielka Kiść )13,00
5. Pierchała (Rybnik Team)12,00
6. Białdyga (Gwiezdno Flota)11,00
7. Flaga (Jaworzno)11,00
8. Juraszek (Budsar)11,00
9. Pietryga (TG Power)11,00
10. Marchacz (Drim Tim)10,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Gruca (Dobermany)6,00
2. Kucharczyk (Drim Tim)6,00
3. Sazanów (Budsar)6,00
4. Bartecki (Green Peas)5,00
5. Bubel (Demons)5,00
6. Pierchała (Rybnik Team)5,00
7. Sergiel (Jaworzno)5,00
8. Szymura (Rybnik Team)5,00
9. Zieliński (TG Power)5,00
10. Zielony (Wściekłe Psy)5,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Chamera1. Chamera (Green Peas)8,00
2. Sazanów (Budsar)6,00
3. Sergiel (Jaworzno)5,00
4. Bartecki (Green Peas)4,00
5. Flaga (Jaworzno)4,00
6. Modrzyński (Gwiezdno Flota)4,00
7. Adamczyk (Demons)3,00
8. Bubel (Demons)3,00
9. Gąciarz (Atomic)3,00
10. Gembus (Wściekłe Psy)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Lewicki1. Lewicki (Demons)3,00
2. Parkietny (TG Power)3,00
3. Bartecki (Green Peas)2,00
4. Chamera (Green Peas)2,00
5. Grzegorzewski (Drim Tim)2,00
6. Juraszek (Budsar)2,00
7. Kałuża (Wściekłe Psy)2,00
8. Kampa (TG Power)2,00
9. Pietryga (TG Power)2,00
10. Pycia (Dobermany)2,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Sergiel (Jaworzno)8,00
2. Chamera (Green Peas)6,00
3. Janik (Wielka Kiść )6,00
4. Wesołowski (Wielka Kiść )6,00
5. Zarychta (Wściekłe Psy)6,00
6. Bartecki (Green Peas)5,00
7. Gruca (Dobermany)5,00
8. Przybyła (Gwiezdno Flota)5,00
9. Adamczyk (Demons)4,00
10. Gembus (Wściekłe Psy)4,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Adamczyk (Demons)75,0%
2. Zieliński (TG Power)69,2%
3. Swoboda (Gwiezdno Flota)66,7%
4. Kurek (Atomic)63,6%
5. Malicki (Dobermany)63,6%
6. Grzegorzewski (Drim Tim)62,5%
7. Wilk (Demons)61,5%
8. Palej (Green Peas)60,0%
9. Szymura (Rybnik Team)58,3%
10. Kałuża (Wściekłe Psy)55,6%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Wilk (Demons)80,0%
2. Adamczyk (Demons)75,0%
3. Szymura (Rybnik Team)66,7%
4. Kurek (Atomic)50,0%
5. Chamera (Green Peas)40,0%
6. Pierchała (Rybnik Team)40,0%
7. Jaszczurowski (Wściekłe Psy)37,5%
8. Zarychta (Wściekłe Psy)33,3%
9. Kampa (Drim Tim)28,6%
10. Pyzik (TG Power)22,2%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Pierchała (Rybnik Team)85,7%
2. Modrzyński (Gwiezdno Flota)80,0%
3. Morawiec (Drim Tim)80,0%
4. Sergiel (Jaworzno)80,0%
5. Szymura (Rybnik Team)80,0%
6. Adamczyk (Demons)66,7%
7. Chamera (Green Peas)66,7%
8. Gołysz (Rybnik Team)66,7%
9. Białkowski (Dobermany)62,5%
10. Malicki (Dobermany)60,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Jaszczurowski (Wściekłe Psy)1,00
2. Kampa (TG Power)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Romus76:72Longmanwięcej»
(13-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
2. Liga - Finał:
Płomień47:48Monstarswięcej»
(13-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota55:81Rybnik Teamwięcej»
(12-05-2018 14:30)
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Longman40:52Romuswięcej»
(12-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons73:85Drim Timwięcej»
(12-05-2018 16:00)
Spotkania 1
2. Liga - Finał:
Monstars55:80Płomieńwięcej»
(12-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Rybnik Team72:69Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2018 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim61:58Demonswięcej»
(22-04-2018 16:00)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)