RALK - Sezon 2023/24- Runda zasadnicza
- Runda druga
- Faza playoff
- Faza półfinałowa
- Finały
- Baraże
- Statystyki
- Drużyny
Współpracujemy z:
|
Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2016/17 - Sezon zasadniczy - runda 1. - Kolejka 11(2016-12-17) Evaluation | # | Zawodnik | Współcz. |
---|
| 1. | Winkler (Jaworzno) | 31,00 | 2. | Mizniak (Sor-Drew) | 27,00 | 3. | Sergiel (Jaworzno) | 27,00 | 4. | Bednarek (Wataha) | 22,00 | 5. | Urych (Longman) | 22,00 | 6. | Walerowicz (Longman) | 21,00 | 7. | Brańka (Jaworzno) | 19,00 | 8. | Babiarz (Supersonics) | 18,00 | 9. | Nowok (Reunion) | 18,00 | 10. | Chrz±szcz (Hica) | 17,00 |
Punkty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Winkler (Jaworzno) | 29,00 | 2. | Mizniak (Sor-Drew) | 21,00 | 3. | KoĽmiński (Longman) | 20,00 | 4. | Sergiel (Jaworzno) | 19,00 | 5. | Chrz±szcz (Hica) | 18,00 | 6. | Walerowicz (Longman) | 17,00 | 7. | Breguła (Romus) | 15,00 | 8. | Nowak (Zryw) | 15,00 | 9. | Nowok (Reunion) | 14,00 | 10. | Rospondek (Wataha) | 14,00 |
Czas gry | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Bednarek (Wataha) | 40,00 | 2. | Brańka (Jaworzno) | 40,00 | 3. | Chrz±szcz (Hica) | 40,00 | 4. | KoĽmiński (Longman) | 40,00 | 5. | Loska (Sor-Drew) | 40,00 | 6. | Mizniak (Sor-Drew) | 40,00 | 7. | Nowok (Reunion) | 40,00 | 8. | Olesiński (Monstars) | 40,00 | 9. | Sergiel (Jaworzno) | 40,00 | 10. | Smółka (Drozd) | 40,00 |
Zbiórki | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Babiarz (Supersonics) | 15,00 | 2. | Mizniak (Sor-Drew) | 14,00 | 3. | Urych (Longman) | 14,00 | 4. | Bednarek (Wataha) | 12,00 | 5. | Breguła (Romus) | 12,00 | 6. | Chrz±szcz (Hica) | 10,00 | 7. | Smółka (Drozd) | 10,00 | 8. | Brańka (Jaworzno) | 9,00 | 9. | Nowok (Reunion) | 9,00 | 10. | Pańczyk (Monstars) | 9,00 |
Asysty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Brańka (Jaworzno) | 8,00 | 2. | Olesiński (Monstars) | 8,00 | 3. | Sergiel (Jaworzno) | 7,00 | 4. | Chrz±szcz (Hica) | 5,00 | 5. | Kurdziel (Drim Tim) | 5,00 | 6. | Wierzbicki (Monstars) | 5,00 | 7. | Knyrek (Olimpia) | 4,00 | 8. | Warchoł (Jaworzno) | 4,00 | 9. | Wolnik (Sor-Drew) | 4,00 | 10. | Cieńciała (Energiczni) | 3,00 |
Przechwyty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | KoĽmiński (Longman) | 5,00 | 2. | Kurdziel (Drim Tim) | 4,00 | 3. | Olesiński (Monstars) | 4,00 | 4. | Sergiel (Jaworzno) | 4,00 | 5. | Walerowicz (Longman) | 4,00 | 6. | Bednarek (Wataha) | 3,00 | 7. | Broda (W¶ciekłe Psy) | 3,00 | 8. | Markocki (Wataha) | 3,00 | 9. | Rospondek (Wataha) | 3,00 | 10. | Błachnio (Wataha) | 2,00 |
Bloki | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Olesiński (Monstars) | 2,00 | 2. | Babiarz (Supersonics) | 1,00 | 3. | Bednarek (Wataha) | 1,00 | 4. | Brańka (Jaworzno) | 1,00 | 5. | Breguła (Asy ¦l±ska) | 1,00 | 6. | Fornagiel (Wataha) | 1,00 | 7. | Huras (Energiczni) | 1,00 | 8. | Markocki (Wataha) | 1,00 | 9. | Marszałek (Wataha) | 1,00 | 10. | Nowok (Reunion) | 1,00 |
Straty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Markocki (Wataha) | 7,00 | 2. | Wolnik (Sor-Drew) | 6,00 | 3. | Babiarz (Supersonics) | 5,00 | 4. | Brańka (Jaworzno) | 5,00 | 5. | Breguła (Asy ¦l±ska) | 4,00 | 6. | K±kol (Energiczni) | 4,00 | 7. | Klasa (Monstars) | 4,00 | 8. | Mizniak (Sor-Drew) | 4,00 | 9. | Olesiński (Monstars) | 4,00 | 10. | Piętka (Monstars) | 4,00 |
Skuteczno¶ć z gry (min. 7 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Sergiel (Jaworzno) | 69,2% | 2. | Mizniak (Sor-Drew) | 63,6% | 3. | Bednarek (Wataha) | 62,5% | 4. | Loska (Sor-Drew) | 57,1% | 5. | K±kol (Energiczni) | 55,6% | 6. | Winkler (Jaworzno) | 52,6% | 7. | Nowak (Zryw) | 50,0% | 8. | Nowok (Reunion) | 50,0% | 9. | Urych (Longman) | 50,0% | 10. | Babiarz (Supersonics) | 45,5% |
Skuteczno¶ć za 3 (min. 5 rzutów)Skuteczno¶ć za 1 (min. 5 rzutów)Fauli technicznych
|
Logowanie i rejestracja
Ostatnie wyniki — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Asy ¦l±ska | 39 | : | 77 | Olimpia | więcej» | (24-03-2024 11:40) | | Drozd | 69 | : | 66 | Zryw | więcej» | (24-03-2024 10:20) | | Płomień Żory | 74 | : | 67 | OKKS | więcej» | (24-03-2024 9:00) | | — Faza playoff | Spotkania 2 | | Para 1-8: | | Gwiezdno Flota | 99 | : | 69 | Monstars | więcej» | (23-03-2024 13:00) | | Para 2-7: | | Rybnik Team | 74 | : | 70 | Atomic | więcej» | (23-03-2024 10:20) | | Para 3-6: | | Dobermany | 51 | : | 46 | Green Peas | więcej» | (23-03-2024 9:00) | | Para 4-5: | | Hica | 65 | : | 88 | Budsar | więcej» | (23-03-2024 11:40) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Dobre Chłopaki | 90 | : | 60 | Wataha | więcej» | (23-03-2024 15:40) | | New York Bricks | 50 | : | 69 | PMB | więcej» | (23-03-2024 14:20) | | Kolejka 16 | | Płomień Żory | 40 | : | 59 | Drozd | więcej» | (17-03-2024 11:40) | | OKKS | 81 | : | 86 | Wataha | więcej» | (17-03-2024 10:20) | | Zryw | 60 | : | 38 | New York Bricks | więcej» | (17-03-2024 9:00) | |
Najbliższe mecze — Runda zasadnicza | Kolejka 18 | | 2 Liga: | | Zryw | - | : | - | Płomień Żory | więcej» | (13-04-2024 9:00) | | OKKS | - | : | - | Dobre Chłopaki | więcej» | (13-04-2024 10:20) | | PMB | - | : | - | Drozd | więcej» | (13-04-2024 11:40) | | Wataha | - | : | - | Asy ¦l±ska | więcej» | (13-04-2024 16:00) | | Olimpia | - | : | - | New York Bricks | więcej» | (13-04-2024 17:20) | |
|