RALK - Sezon 2023/24- Runda zasadnicza
- Runda druga
- Faza playoff
- Faza półfinałowa
- Finały
- Baraże
- Statystyki
- Drużyny
Współpracujemy z:
|
Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2016/17 - Sezon zasadniczy - Kolejka 18(2017-02-26) Evaluation | # | Zawodnik | Współcz. |
---|
| 1. | Parkietny (OKKS) | 29,00 | 2. | Wieczorek (Olimpia) | 25,00 | 3. | Bartecki (Green Peas) | 23,00 | 4. | Kampa (Rybnik Team) | 23,00 | 5. | Palicki (Green Peas) | 21,00 | 6. | Kaptacz (Atomic) | 20,00 | 7. | Palej (Green Peas) | 19,00 | 8. | Pietryga (TG Power) | 19,00 | 9. | Nowrotek (Gwiezdno Flota) | 18,00 | 10. | Adamczyk (Monstars) | 17,00 |
Punkty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Palej (Green Peas) | 26,00 | 2. | Parkietny (OKKS) | 24,00 | 3. | Pietryga (TG Power) | 21,00 | 4. | Palicki (Green Peas) | 19,00 | 5. | Nowrotek (Gwiezdno Flota) | 17,00 | 6. | Kampa (Rybnik Team) | 16,00 | 7. | Adamczyk (Monstars) | 15,00 | 8. | Polnik (Rybnik Team) | 15,00 | 9. | Hirsz (Gwiezdno Flota) | 14,00 | 10. | Kaptacz (Atomic) | 14,00 |
Czas gry | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Gołysz (Rybnik Team) | 40,00 | 2. | Kucharczyk (Budsar) | 40,00 | 3. | Kupczak (Rybnik Team) | 40,00 | 4. | Lewicki (Monstars) | 40,00 | 5. | Polnik (Rybnik Team) | 40,00 | 6. | Szmal (Atomic) | 40,00 | 7. | Tartas (Budsar) | 40,00 | 8. | Walicki (Budsar) | 40,00 | 9. | Kaptacz (Atomic) | 39,00 | 10. | Pietryga (TG Power) | 37,00 |
Zbiórki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Bubel (Monstars) | 10,00 | 2. | Kaptacz (Atomic) | 8,00 | 3. | Tartas (Budsar) | 8,00 | 4. | Boczoń (Wielka Kiść) | 7,00 | 5. | Gołysz (Rybnik Team) | 7,00 | 6. | Nowrotek (Gwiezdno Flota) | 7,00 | 7. | Pietryga (TG Power) | 7,00 | 8. | Kampa (Rybnik Team) | 6,00 | 9. | Kucharczyk (Budsar) | 6,00 | 10. | Palicki (Green Peas) | 6,00 |
Asysty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Przybyłek (TG Power) | 10,00 | 2. | Wieczorek (Olimpia) | 9,00 | 3. | Kucharczyk (Budsar) | 8,00 | 4. | Pietryga (TG Power) | 7,00 | 5. | Bartecki (Green Peas) | 6,00 | 6. | Gołysz (Rybnik Team) | 6,00 | 7. | Janik (Wielka Kiść) | 6,00 | 8. | Polnik (Rybnik Team) | 5,00 | 9. | Wesołowski (Wielka Kiść) | 5,00 | 10. | Kaptacz (Atomic) | 4,00 |
Przechwyty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Bartecki (Green Peas) | 6,00 | 2. | Lewicki (Monstars) | 5,00 | 3. | Przybyłek (TG Power) | 5,00 | 4. | Wieczorek (Olimpia) | 4,00 | 5. | Adamczyk (Monstars) | 3,00 | 6. | Kampa (Rybnik Team) | 3,00 | 7. | Tartas (Budsar) | 3,00 | 8. | Gołysz (Rybnik Team) | 2,00 | 9. | Hirsz (Gwiezdno Flota) | 2,00 | 10. | Janik (Wielka Kiść) | 2,00 |
Bloki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Kampa (Rybnik Team) | 2,00 | 2. | Kampa (Dobermany) | 2,00 | 3. | Tartas (Budsar) | 2,00 | 4. | Gołysz (Rybnik Team) | 1,00 | 5. | Kaptacz (Atomic) | 1,00 | 6. | Lewicki (Monstars) | 1,00 | 7. | Palicki (Green Peas) | 1,00 | 8. | Przywarka (Green Peas) | 1,00 | 9. | Wojtynek (TG Power) | 1,00 | 10. | Zawierucha (Rybnik Team) | 1,00 |
Straty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Kucharczyk (Budsar) | 7,00 | 2. | Kaptacz (Atomic) | 6,00 | 3. | Pietryga (TG Power) | 6,00 | 4. | Sass (Atomic) | 5,00 | 5. | Tartas (Budsar) | 5,00 | 6. | Adamczyk (Monstars) | 4,00 | 7. | Kampa (Dobermany) | 4,00 | 8. | Walicki (Budsar) | 4,00 | 9. | Wojtynek (TG Power) | 4,00 | 10. | Gołysz (Rybnik Team) | 3,00 |
Skuteczność z gry (min. 7 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Kampa (Rybnik Team) | 77,8% | 2. | Parkietny (OKKS) | 76,9% | 3. | Kaptacz (Atomic) | 75,0% | 4. | Zawierucha (Rybnik Team) | 75,0% | 5. | Adamczyk (Monstars) | 66,7% | 6. | Sass (Atomic) | 66,7% | 7. | Wojtynek (TG Power) | 63,6% | 8. | Palicki (Green Peas) | 61,5% | 9. | Nowrotek (Gwiezdno Flota) | 60,0% | 10. | Palej (Green Peas) | 55,0% |
Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)
|
Logowanie i rejestracja
Ostatnie wyniki — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Asy Śląska | 39 | : | 77 | Olimpia | więcej» | (24-03-2024 11:40) | | Drozd | 69 | : | 66 | Zryw | więcej» | (24-03-2024 10:20) | | Płomień Żory | 74 | : | 67 | OKKS | więcej» | (24-03-2024 9:00) | | — Faza playoff | Spotkania 2 | | Para 1-8: | | Gwiezdno Flota | 99 | : | 69 | Monstars | więcej» | (23-03-2024 13:00) | | Para 2-7: | | Rybnik Team | 74 | : | 70 | Atomic | więcej» | (23-03-2024 10:20) | | Para 3-6: | | Dobermany | 51 | : | 46 | Green Peas | więcej» | (23-03-2024 9:00) | | Para 4-5: | | Hica | 65 | : | 88 | Budsar | więcej» | (23-03-2024 11:40) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Dobre Chłopaki | 90 | : | 60 | Wataha | więcej» | (23-03-2024 15:40) | | New York Bricks | 50 | : | 69 | PMB | więcej» | (23-03-2024 14:20) | | Kolejka 16 | | Płomień Żory | 40 | : | 59 | Drozd | więcej» | (17-03-2024 11:40) | | OKKS | 81 | : | 86 | Wataha | więcej» | (17-03-2024 10:20) | | Zryw | 60 | : | 38 | New York Bricks | więcej» | (17-03-2024 9:00) | |
Najbliższe mecze — Runda zasadnicza | Kolejka 18 | | 2 Liga: | | Zryw | - | : | - | Płomień Żory | więcej» | (13-04-2024 9:00) | | OKKS | - | : | - | Dobre Chłopaki | więcej» | (13-04-2024 10:20) | | PMB | - | : | - | Drozd | więcej» | (13-04-2024 11:40) | | Wataha | - | : | - | Asy Śląska | więcej» | (13-04-2024 16:00) | | Olimpia | - | : | - | New York Bricks | więcej» | (13-04-2024 17:20) | |
|