RALK - Sezon 2023/24- Runda zasadnicza
- Runda druga
- Faza playoff
- Faza półfinałowa
- Finały
- Baraże
- Statystyki
- Drużyny
Współpracujemy z:
|
Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2016/17 - Sezon zasadniczy - Kolejka 8(2016-11-13) Evaluation | # | Zawodnik | Współcz. |
---|
| 1. | Wilk (Monstars) | 36,00 | 2. | Bubel (Monstars) | 33,00 | 3. | Kaptacz (Atomic) | 31,00 | 4. | Lewicki (Monstars) | 25,00 | 5. | Bednarz (Green Peas) | 23,00 | 6. | Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 22,00 | 7. | Kuczera (Gwiezdno Flota) | 20,00 | 8. | Byrczek (Demons) | 18,00 | 9. | Janik (Wielka Ki¶ć) | 18,00 | 10. | Polnik (Rybnik Team) | 17,00 |
Punkty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Wilk (Monstars) | 23,00 | 2. | Bubel (Monstars) | 22,00 | 3. | Kaptacz (Atomic) | 22,00 | 4. | Kuczera (Gwiezdno Flota) | 22,00 | 5. | Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 20,00 | 6. | Palej (Green Peas) | 20,00 | 7. | Lewicki (Monstars) | 19,00 | 8. | Byrczek (Demons) | 18,00 | 9. | Kampa (Dobermany) | 16,00 | 10. | Pietryga (TG Power) | 15,00 |
Czas gry | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Bubel (Monstars) | 40,00 | 2. | Kucharczyk (Budsar) | 40,00 | 3. | Kuczera (Gwiezdno Flota) | 40,00 | 4. | Lewicki (Monstars) | 40,00 | 5. | Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 40,00 | 6. | Pietryga (TG Power) | 40,00 | 7. | Swoboda (Gwiezdno Flota) | 40,00 | 8. | Szymura (Rybnik Team) | 40,00 | 9. | Wilk (Monstars) | 40,00 | 10. | G±ciarz (Atomic) | 38,00 |
Zbiórki | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 13,00 | 2. | Kozik (Longman) | 11,00 | 3. | Bednarz (Green Peas) | 10,00 | 4. | Bubel (Monstars) | 10,00 | 5. | Kaptacz (Atomic) | 10,00 | 6. | Lewicki (Monstars) | 9,00 | 7. | Ossowski (TG Power) | 9,00 | 8. | Swoboda (Gwiezdno Flota) | 9,00 | 9. | Szmal (Atomic) | 9,00 | 10. | Białkowski (Dobermany) | 8,00 |
Asysty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Wilk (Monstars) | 13,00 | 2. | Wesołowski (Wielka Ki¶ć) | 7,00 | 3. | Lewicki (Monstars) | 6,00 | 4. | Bartecki (Green Peas) | 5,00 | 5. | Gołysz (Rybnik Team) | 5,00 | 6. | Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 5,00 | 7. | Białkowski (Dobermany) | 4,00 | 8. | Janik (Wielka Ki¶ć) | 4,00 | 9. | Kuczera (Gwiezdno Flota) | 4,00 | 10. | Swoboda (Gwiezdno Flota) | 4,00 |
Przechwyty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Bubel (Monstars) | 5,00 | 2. | Wieczorek (Olimpia) | 5,00 | 3. | Bartecki (Green Peas) | 4,00 | 4. | Bednarz (Green Peas) | 4,00 | 5. | Janik (Wielka Ki¶ć) | 4,00 | 6. | Lewicki (Monstars) | 4,00 | 7. | Szpala (Wielka Ki¶ć) | 4,00 | 8. | Kampa (Dobermany) | 3,00 | 9. | Nowrotek (Budsar) | 3,00 | 10. | Pietryga (TG Power) | 3,00 |
Bloki | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Bartecki (Green Peas) | 2,00 | 2. | Gołysz (Rybnik Team) | 2,00 | 3. | Polnik (Rybnik Team) | 2,00 | 4. | Bednarz (Green Peas) | 1,00 | 5. | Boczoń (Wielka Ki¶ć) | 1,00 | 6. | Kaptacz (Atomic) | 1,00 | 7. | Kocy (Dobermany) | 1,00 | 8. | Kołodziej (Atomic) | 1,00 | 9. | Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 1,00 | 10. | Malicki (Dobermany) | 1,00 |
Straty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Pietryga (TG Power) | 10,00 | 2. | Wesołowski (Wielka Ki¶ć) | 7,00 | 3. | Białkowski (Dobermany) | 6,00 | 4. | Przybyłek (TG Power) | 6,00 | 5. | Szmal (Atomic) | 6,00 | 6. | Kucharczyk (Budsar) | 5,00 | 7. | Kuczera (Gwiezdno Flota) | 5,00 | 8. | Ossowski (TG Power) | 5,00 | 9. | Gołysz (Rybnik Team) | 4,00 | 10. | Palej (Green Peas) | 4,00 |
Skuteczno¶ć z gry (min. 7 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Bubel (Monstars) | 64,7% | 2. | Kaptacz (Atomic) | 64,3% | 3. | Palej (Green Peas) | 61,5% | 4. | Wilk (Monstars) | 61,5% | 5. | Bednarz (Green Peas) | 54,6% | 6. | Szpala (Wielka Ki¶ć) | 54,6% | 7. | Byrczek (Demons) | 50,0% | 8. | Janik (Wielka Ki¶ć) | 50,0% | 9. | Kampa (Dobermany) | 50,0% | 10. | Pietryga (TG Power) | 50,0% |
Skuteczno¶ć za 3 (min. 5 rzutów)Skuteczno¶ć za 1 (min. 5 rzutów)Fauli technicznych
|
Logowanie i rejestracja
Ostatnie wyniki — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Asy ¦l±ska | 39 | : | 77 | Olimpia | więcej» | (24-03-2024 11:40) | | Drozd | 69 | : | 66 | Zryw | więcej» | (24-03-2024 10:20) | | Płomień Żory | 74 | : | 67 | OKKS | więcej» | (24-03-2024 9:00) | | — Faza playoff | Spotkania 2 | | Para 1-8: | | Gwiezdno Flota | 99 | : | 69 | Monstars | więcej» | (23-03-2024 13:00) | | Para 2-7: | | Rybnik Team | 74 | : | 70 | Atomic | więcej» | (23-03-2024 10:20) | | Para 3-6: | | Dobermany | 51 | : | 46 | Green Peas | więcej» | (23-03-2024 9:00) | | Para 4-5: | | Hica | 65 | : | 88 | Budsar | więcej» | (23-03-2024 11:40) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Dobre Chłopaki | 90 | : | 60 | Wataha | więcej» | (23-03-2024 15:40) | | New York Bricks | 50 | : | 69 | PMB | więcej» | (23-03-2024 14:20) | | Kolejka 16 | | Płomień Żory | 40 | : | 59 | Drozd | więcej» | (17-03-2024 11:40) | | OKKS | 81 | : | 86 | Wataha | więcej» | (17-03-2024 10:20) | | Zryw | 60 | : | 38 | New York Bricks | więcej» | (17-03-2024 9:00) | |
Najbliższe mecze — Runda zasadnicza | Kolejka 18 | | 2 Liga: | | Zryw | - | : | - | Płomień Żory | więcej» | (13-04-2024 9:00) | | OKKS | - | : | - | Dobre Chłopaki | więcej» | (13-04-2024 10:20) | | PMB | - | : | - | Drozd | więcej» | (13-04-2024 11:40) | | Wataha | - | : | - | Asy ¦l±ska | więcej» | (13-04-2024 16:00) | | Olimpia | - | : | - | New York Bricks | więcej» | (13-04-2024 17:20) | |
|