RALK - Sezon 2023/24- Runda zasadnicza
- Runda druga
- Faza playoff
- Faza półfinałowa
- Finały
- Baraże
- Statystyki
- Drużyny
Współpracujemy z:
|
Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2016/17 - Sezon zasadniczy - Kolejka 2(2016-09-18) Evaluation | # | Zawodnik | Współcz. |
---|
| 1. | Bubel (Monstars) | 25,00 | 2. | Palicki (Green Peas) | 25,00 | 3. | Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 23,00 | 4. | Kampa (Rybnik Team) | 22,00 | 5. | Sass (Atomic) | 20,00 | 6. | Swoboda (Gwiezdno Flota) | 20,00 | 7. | Gołysz (Rybnik Team) | 19,00 | 8. | Kaptacz (Atomic) | 18,00 | 9. | Palej (Green Peas) | 18,00 | 10. | Kubas (PMB) | 17,00 |
Punkty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Bubel (Monstars) | 21,00 | 2. | Kampa (Rybnik Team) | 20,00 | 3. | Adamczyk (Monstars) | 19,00 | 4. | Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 19,00 | 5. | Nowrotek (Gwiezdno Flota) | 19,00 | 6. | Palej (Green Peas) | 19,00 | 7. | Sass (Atomic) | 19,00 | 8. | Gołysz (Rybnik Team) | 18,00 | 9. | Kubas (PMB) | 16,00 | 10. | Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 16,00 |
Czas gry | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Bubel (Monstars) | 45,00 | 2. | Adamczyk (Monstars) | 44,00 | 3. | Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 41,00 | 4. | Januszka (Budsar) | 40,00 | 5. | Swoboda (Gwiezdno Flota) | 38,00 | 6. | Białkowski (Dobermany) | 37,00 | 7. | Sass (Atomic) | 37,00 | 8. | Szmal (Atomic) | 37,00 | 9. | Janik (Wielka Kiść) | 36,00 | 10. | Kucharczyk (Budsar) | 35,00 |
Zbiórki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Bubel (Monstars) | 17,00 | 2. | Białkowski (Dobermany) | 13,00 | 3. | Kampa (Rybnik Team) | 12,00 | 4. | Kaptacz (Atomic) | 12,00 | 5. | Palicki (Green Peas) | 12,00 | 6. | Dudek (Demons) | 11,00 | 7. | Swoboda (Gwiezdno Flota) | 10,00 | 8. | Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 9,00 | 9. | Marchacz (Gwiezdno Flota) | 9,00 | 10. | Juraszek (Wielka Kiść) | 8,00 |
Asysty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Lato (Gwiezdno Flota) | 6,00 | 2. | Bartecki (Green Peas) | 5,00 | 3. | Polnik (Rybnik Team) | 5,00 | 4. | Zielony (Wściekłe Psy) | 5,00 | 5. | Dudek (Demons) | 4,00 | 6. | Gołysz (Rybnik Team) | 4,00 | 7. | Kaptacz (Atomic) | 4,00 | 8. | Kucharczyk (Budsar) | 4,00 | 9. | Nowrotek (Budsar) | 4,00 | 10. | Janik (Wielka Kiść) | 3,00 |
Przechwyty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Swoboda (Gwiezdno Flota) | 4,00 | 2. | Zielony (Wściekłe Psy) | 4,00 | 3. | Adamczyk (Monstars) | 3,00 | 4. | Janik (Wielka Kiść) | 3,00 | 5. | Kaszycki (Demons) | 3,00 | 6. | Kuczera (Gwiezdno Flota) | 3,00 | 7. | Kurek (Atomic) | 3,00 | 8. | Malicki (Dobermany) | 3,00 | 9. | Bartecki (Green Peas) | 2,00 | 10. | Gąciarz (Atomic) | 2,00 |
Bloki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Białkowski (Dobermany) | 2,00 | 2. | Juraszek (Wielka Kiść) | 2,00 | 3. | Kampa (Rybnik Team) | 2,00 | 4. | Kołodziej (Atomic) | 2,00 | 5. | Hirsz (Gwiezdno Flota) | 1,00 | 6. | Kałuża (Wściekłe Psy) | 1,00 | 7. | Kampa (Dobermany) | 1,00 | 8. | Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 1,00 | 9. | Palicki (Green Peas) | 1,00 | 10. | Pietryga (TG Power) | 1,00 |
Straty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Bartecki (Green Peas) | 5,00 | 2. | Dudek (Demons) | 5,00 | 3. | Januszka (Budsar) | 5,00 | 4. | Kurek (Atomic) | 5,00 | 5. | Adamczyk (Monstars) | 4,00 | 6. | Boczoń (Wielka Kiść) | 4,00 | 7. | Bubel (Monstars) | 4,00 | 8. | Gołysz (Rybnik Team) | 4,00 | 9. | Janik (Wielka Kiść) | 4,00 | 10. | Kucharczyk (Budsar) | 4,00 |
Skuteczność z gry (min. 7 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Palej (Green Peas) | 72,7% | 2. | Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 66,7% | 3. | Kubas (PMB) | 66,7% | 4. | Gołysz (Rybnik Team) | 63,6% | 5. | Przywarka (Green Peas) | 60,0% | 6. | Sass (Atomic) | 58,3% | 7. | Reszkiewicz (Budsar) | 57,1% | 8. | Palicki (Green Peas) | 55,6% | 9. | Juraszek (Wielka Kiść) | 54,6% | 10. | Kałuża (Wściekłe Psy) | 54,6% |
Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)Fauli technicznych
|
Logowanie i rejestracja
Ostatnie wyniki — Faza półfinałowa | Spotkania 2 | | Para 1: | | Gwiezdno Flota | 72 | : | 56 | Budsar | więcej» | (13-04-2024 13:00) | | Para 2: | | Rybnik Team | 80 | : | 60 | Dobermany | więcej» | (13-04-2024 14:40) | | Spotkania 1 | | Para 1: | | Budsar | 80 | : | 111 | Gwiezdno Flota | więcej» | (06-04-2024 16:15) | | Para 2: | | Dobermany | 55 | : | 66 | Rybnik Team | więcej» | (06-04-2024 17:35) | | — Finały | Spotkania 3 | | O 1. miejsce: | | Dobermany | 64 | : | 42 | Rybnik Team | więcej» | (06-05-2023 13:20) | | Spotkania 2 | | Rybnik Team | 64 | : | 52 | Dobermany | więcej» | (29-04-2023 13:20) | | O 3. miejsce: | | Gwiezdno Flota | 62 | : | 68 | Monstars | więcej» | (29-04-2023 12:00) | | Spotkania 1 | | O 1. miejsce: | | Dobermany | 69 | : | 57 | Rybnik Team | więcej» | (22-04-2023 13:20) | | O 3. miejsce: | | Monstars | 59 | : | 38 | Gwiezdno Flota | więcej» | (22-04-2023 12:00) | |
Najbliższe meczeTabele |