RALK - Sezon 2023/24- Runda zasadnicza
- Runda druga
- Faza playoff
- Faza półfinałowa
- Finały
- Baraże
- Statystyki
- Drużyny
Współpracujemy z:
|
Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2015/16 - Sezon zasadniczy - runda 2. - Kolejka 1(2016-01-23) Evaluation | # | Zawodnik | Współcz. |
---|
| 1. | Bubel (Monstars) | 31,00 | 2. | Białkowski (Dobermany) | 27,00 | 3. | Stępień (Atomic) | 22,00 | 4. | Malicki (Dobermany) | 21,00 | 5. | Osadnik (Olimpia) | 21,00 | 6. | Smółka (Drozd) | 21,00 | 7. | Breguła (Romus) | 20,00 | 8. | Olesiński (Monstars) | 20,00 | 9. | Mizniak (Sor-Drew) | 18,00 | 10. | Winkler (Jaworzno) | 18,00 |
Punkty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Osadnik (Olimpia) | 23,00 | 2. | Mizniak (Sor-Drew) | 22,00 | 3. | Breguła (Romus) | 20,00 | 4. | Bubel (Monstars) | 20,00 | 5. | Malicki (Dobermany) | 20,00 | 6. | Wierzbicki (Monstars) | 19,00 | 7. | Białkowski (Dobermany) | 18,00 | 8. | Stępień (Atomic) | 17,00 | 9. | Szabatowski (PMB) | 16,00 | 10. | Sawicki (Se Gramy) | 15,00 |
Czas gry | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Breguła (Romus) | 40,00 | 2. | Bubel (Monstars) | 40,00 | 3. | Czempik (ZGP) | 40,00 | 4. | Gumiński (Olimpia) | 40,00 | 5. | Knyrek (Olimpia) | 40,00 | 6. | Kowalski (Olimpia) | 40,00 | 7. | Kusiak (Se Gramy) | 40,00 | 8. | Mizniak (Sor-Drew) | 40,00 | 9. | Osadnik (Olimpia) | 40,00 | 10. | Sawicki (Se Gramy) | 40,00 |
Zbiórki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Smółka (Drozd) | 22,00 | 2. | Bubel (Monstars) | 18,00 | 3. | Białkowski (Dobermany) | 15,00 | 4. | Winkler (Jaworzno) | 12,00 | 5. | Cieślak (ZGP) | 10,00 | 6. | Kowalski (Olimpia) | 9,00 | 7. | Stępień (Atomic) | 9,00 | 8. | Urych (Longman) | 9,00 | 9. | Olesiński (Monstars) | 8,00 | 10. | Sawicki (Se Gramy) | 8,00 |
Asysty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Mizniak (Sor-Drew) | 6,00 | 2. | Zadęcki (Green Peas) | 6,00 | 3. | Kąkol (Energiczni) | 5,00 | 4. | Szabatowski (PMB) | 5,00 | 5. | Bubel (Monstars) | 4,00 | 6. | Olesiński (Monstars) | 4,00 | 7. | Sergiel (Jaworzno) | 4,00 | 8. | Szyda (Monstars) | 4,00 | 9. | Białkowski (Dobermany) | 3,00 | 10. | Breguła (Romus) | 3,00 |
Przechwyty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Kusiak (Se Gramy) | 8,00 | 2. | Olesiński (Monstars) | 5,00 | 3. | Pruksa (Dobermany) | 4,00 | 4. | Sergiel (Jaworzno) | 4,00 | 5. | Sawicki (Se Gramy) | 3,00 | 6. | Bryjak (Asy Śląska) | 2,00 | 7. | Hanak (Zryw) | 2,00 | 8. | Krawczyk (Green Peas) | 2,00 | 9. | Malicki (Dobermany) | 2,00 | 10. | Osadnik (Olimpia) | 2,00 |
Bloki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Stępień (Atomic) | 4,00 | 2. | Smółka (Drozd) | 2,00 | 3. | Szyda (Monstars) | 2,00 | 4. | Urych (Longman) | 2,00 | 5. | Gumiński (Olimpia) | 1,00 | 6. | Hanak (Zryw) | 1,00 | 7. | Olesiński (Monstars) | 1,00 | 8. | Sergiel (Jaworzno) | 1,00 | 9. | Talaga (Ci co nie łażą) | 1,00 | 10. | Winkler (Jaworzno) | 1,00 |
Straty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Czempik (ZGP) | 6,00 | 2. | Mizniak (Sor-Drew) | 6,00 | 3. | Sawicki (Se Gramy) | 5,00 | 4. | Szabatowski (PMB) | 5,00 | 5. | Breguła (Romus) | 4,00 | 6. | Bubel (Monstars) | 4,00 | 7. | Cieślak (ZGP) | 4,00 | 8. | Gumiński (Olimpia) | 4,00 | 9. | Kąkol (Energiczni) | 4,00 | 10. | Kiełtyka (PMB) | 4,00 |
Skuteczność z gry (min. 7 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Malicki (Dobermany) | 72,7% | 2. | Białkowski (Dobermany) | 60,0% | 3. | Bryjak (Asy Śląska) | 57,1% | 4. | Bubel (Monstars) | 57,1% | 5. | Breguła (Romus) | 54,6% | 6. | Stępień (Atomic) | 53,3% | 7. | Osadnik (Olimpia) | 50,0% | 8. | Gumiński (Olimpia) | 44,4% | 9. | Mizniak (Sor-Drew) | 43,8% | 10. | Winkler (Jaworzno) | 40,0% |
Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Osadnik (Olimpia) | 80,0% | 2. | Mizniak (Sor-Drew) | 44,4% | 3. | Wierzbicki (Monstars) | 36,4% | 4. | Czempik (ZGP) | 33,3% | 5. | Sawicki (Se Gramy) | 33,3% | 6. | Pruksa (Dobermany) | 28,6% | 7. | Kiełtyka (PMB) | 25,0% | 8. | Kusiak (Se Gramy) | 16,7% | 9. | Smółka (Drozd) | 16,7% | 10. | Oczadły (Romus) | 9,1% |
Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)
|
Logowanie i rejestracja
Ostatnie wyniki — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Asy Śląska | 39 | : | 77 | Olimpia | więcej» | (24-03-2024 11:40) | | Drozd | 69 | : | 66 | Zryw | więcej» | (24-03-2024 10:20) | | Płomień Żory | 74 | : | 67 | OKKS | więcej» | (24-03-2024 9:00) | | — Faza playoff | Spotkania 2 | | Para 1-8: | | Gwiezdno Flota | 99 | : | 69 | Monstars | więcej» | (23-03-2024 13:00) | | Para 2-7: | | Rybnik Team | 74 | : | 70 | Atomic | więcej» | (23-03-2024 10:20) | | Para 3-6: | | Dobermany | 51 | : | 46 | Green Peas | więcej» | (23-03-2024 9:00) | | Para 4-5: | | Hica | 65 | : | 88 | Budsar | więcej» | (23-03-2024 11:40) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Dobre Chłopaki | 90 | : | 60 | Wataha | więcej» | (23-03-2024 15:40) | | New York Bricks | 50 | : | 69 | PMB | więcej» | (23-03-2024 14:20) | | Kolejka 16 | | Płomień Żory | 40 | : | 59 | Drozd | więcej» | (17-03-2024 11:40) | | OKKS | 81 | : | 86 | Wataha | więcej» | (17-03-2024 10:20) | | Zryw | 60 | : | 38 | New York Bricks | więcej» | (17-03-2024 9:00) | |
Najbliższe mecze — Runda zasadnicza | Kolejka 18 | | 2 Liga: | | Zryw | - | : | - | Płomień Żory | więcej» | (13-04-2024 9:00) | | OKKS | - | : | - | Dobre Chłopaki | więcej» | (13-04-2024 10:20) | | PMB | - | : | - | Drozd | więcej» | (13-04-2024 11:40) | | Wataha | - | : | - | Asy Śląska | więcej» | (13-04-2024 16:00) | | Olimpia | - | : | - | New York Bricks | więcej» | (13-04-2024 17:20) | |
|